קצינים וחיילים זועמים: ״צה״ל לא מטפל בבעיית הגניבות מבסיסים והתופעה נמשכת״ - 0404
+
קצינים וחיילים זועמים: ״צה״ל לא מטפל בבעיית הגניבות מבסיסים והתופעה נמשכת״ 0404

קצינים וחיילים זועמים: ״צה״ל לא מטפל בבעיית הגניבות מבסיסים והתופעה נמשכת״

קצינים וחיילים, בהם לוחמים, זועמים על צה״ל. לטענתם, למרות כל ההבטחות, בצה״ל לא מטפלים כלל בבעיית ההתפרצויות לבסיסים השונים והגניבות הרבות.

״אין כמעט שבוע שאין במהלכו התפרצות לבסיס צבאי. גונבים לנו ציוד חשוב וצה״ל לא עושה שום דבר״, סיפר קצין בגולני לחדשות 0404.

קצין מילואים לחדשות 0404: ״גנבו לנו ציוד, שחלק ממנו היה חומר סודי. אח״כ קראתי אצלכם תגובה של צה״ל שהם מטפלים בנושא. כבר שלוש שנים אני קורא שצה״ל מטפל בבעיה אבל הם ממשיכים לגנוב לנו, אז על מי עובדים שם במערכת״?

לוחם שריון: ״אתם צוחקים עלינו? הגניבות הפכו לחלק מההוואי בשירות שלנו. כל הזמן גונבים ואין שום מענה. את האמת חייבים לומר – צה״ל לא מטפל בבעיית הגניבות מבסיסים והתופעה נמשכת״.

לוחם בגבעתי: ״צעקנו פעם אחת ״אש אש״ לעבר הגנבים, כי לירות הרי אסור לנו. סתם המציאו בצה״ל לתקשורת שהרמטכ״ל מאשר שינוי וירי לעבר חשודים שחודרים לבסיס״.

ג׳, אביו של לוחם בהנדסה קרבית: ״עושים בדיחה מכל הסיפור הזה, אבל היום זה גנבים ערבים ובדואים ומחר יחדרו מחבלים עם נשק וירססו לכל עבר. אם צה״ל לא זוכר חדירות כאלה ופיגועים בבסיסים, כדאי שירענן את הזכרון. המצב גרוע״.