מרכז בריאות חדש הוקם לרווחת תושבי אריאל והסביבה - 0404
+
מרכז בריאות חדש הוקם לרווחת תושבי אריאל והסביבה

מרכז בריאות חדש הוקם לרווחת תושבי אריאל והסביבה

לאחרונה התקיים באריאל טקס הנחת אבן-פינה למרכז בריאות חדש, שאת הקמתו יזמה קהילת נצרים באריאל.

המרכז יהיה ממוקם במתחם החדש של ישיבת 'נצר מטעי' שתיבנה בקרוב, וישרת את תושבי אריאל והסביבה. המרכז יהווה מקום של הדרכה, חינוך ויצירת מודעות להרגלי חיים ותזונה בריאים וייתן מענה בנושאי תזונה, כושר גופני ורפואה מונעת.

באירוע ההשקה שהתקיים הגיעו למעלה מ-170 איש, והוא כלל ארוחת ערב בריאה עם מזון ומוצרי בריאות ובמהלכו התגבשה קבוצה של 12 איש שנכנסו לתוכנית בת שישה שבועות של תזונה נכונה ואורח חיים בריא. בהמשך הערב התקיימה הרצאה של פיזיותרפיסט על חשיבותו של הכושר לשמירה על בריאות הגוף.

קהילת נצרים באריאל, שיזמה את הקמתו של המרכז, פונה בימים אלו לציבור הרחב ומבקשת את תמיכתו בפרוייקט מימון ההמונים שהקימה לטובת המשך כלל פעילויות הגרעין וחיזוק העיר אריאל, בירת השומרון. הפרוייקט הוקם באתר Give Back בשם "ממשיכים את רוח נצרים", ונכון להיום נותר כשבוע ימים לסיומו.

הקהילה הקימה פרוייקטים רבים בעיר ובאוניברסיטה, ביניהם בתי מדרש לסטודנטים וסטודנטיות, המוכרים לצבירת נקודות זכות בתואר, מועדון גמלאים יומי המהווה מקום לימוד והעשרה פעילות חברתית, יציאה לטיולים וחיזוק החוסן האישי, מרכז משפחה המעניק כלים בנושאי זוגיות, הורות ועוד, גמ"ח מזון, מרכז התנדבותי ששואב מתנדבים מרחבי העיר ויישובי האזור ומצוות אותם לצרכי רווחה וחינוך שונים, תוכנית סיוע לנוער בסיכון ופרוייקטים נוספים רבים.

איציק וזאנה, מחברי הקהילה: "מרכז הבריאות שיוקם, יהיה מקום של העצמה נפשית וגופנית ויצטרף למפעלים הרבים של קהילת נצרים באריאל, לרווחת תושבי העיר והאזור כולו.

מבצע גיוס ההמונים שאנו מקיימים, מסתיים בעוד ימים אחדים, והכנסותיו יאפשרו לפרוייקטים הקיימים להמשיך להתקיים. לצידם נוכל לפתח את היוזמות הנוספות שעוד ממתינות".