צפו: 1500 עובדי Yes פתחו הבוקר בשביתת הפתעה - עימותים במהלך ההפגנות, צמיגים הובערו - 0404

צפו: 1500 עובדי Yes פתחו הבוקר בשביתת הפתעה – עימותים במהלך ההפגנות, צמיגים הובערו

כ-1500 עובדי Yes החלו הבוקר (ד') בשביתת פתע בעקבות הכוונה למזג את חברת Yes בתוך חברת פלאפון תוך פגיעה בתנאי העסקתם.

לפני מעל לשבועיים ועל פי דרישות החוק, הכריזה ההסתדרות הלאומית המייצגת את עובדי Yes סכסוך עבודה בין העובדים להנהלת החברה.

עובדי החברה החלו הבוקר להשבית את כלל מוקדי החברה במודיעין, באר שבע, חיפה וכפר סבא. במסגרת השביתה, יושבתו כלל שירותי החברה לרבות המוקד הטלפוני, המכירה והשירות. במסגרת המחאה, ננעלו משרדי החברה בארבעת המוקדים בארץ, התקיימו הפגנות והובערו צמיגים. בשלב זה, לא צפויה פגיעה בערוצי השידור.

שביתת ההפתעה היא הצעד הראשון במסגרת העיצומים הצפויים.

יו"ר ועד עובדי Yes אלי כהן אמר: "התחלנו הבוקר בשביתת פתע לאור המיזוג הצפוי של יס עם חברות הבת. הנהלת החברה החדשה בחרה לפעול ללא היוועצות עם ועד העובדים וההסתדרות הלאומית וכל זאת ללא הבטחת עתידם של עובדי יס. לא ניתן לבצע כל שינוי בחברה ולא ניתן למזג את יס לשום חברה אחרת.
עבדנו קשה כדי שיס יהיה מותג הטלויזיה הטוב והאיכותי בישראל ולא ניתן לאף אחד לפגוע בו ובנו. מדובר בצעד ראשון במסגרת צעדי מחאה שאנחנו מקווים שלא נדרש להם."

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com