4 אופציות לרכישת מתנות לראש השנה לעובדים - 0404
+
4 אופציות לרכישת מתנות לראש השנה לעובדים Pixabay

4 אופציות לרכישת מתנות לראש השנה לעובדים

מתנה ארוזה, שוקולדים במארז, תווי קנייה, אולי מתנה סמלית קטנה – זוהי הדילמה המוכרת של כל בעל עסק העומד בפני בחירת מתנות לראש השנה לעובדים.

ידוע כי חברות וארגונים מחלקים לעובדים מתנות לחגים, חלקם יעניקו באופן קבוע מתנה לכל חג וחלקם יעניקו במועדים ראשיים – בראש השנה ובפסח. כמובן שהכל עניין של גודל הארגון ורווחיות החברה, כל אחד והתקציב שלו.

הדילמה היא בהחלט קשה, אך כדי להקל עליכם את הבחירה, המומחים של "מקום קטן בלב", עמותה המספקת מגוון מתנות איכותיות לעובדים, מביאים בפניכם את האופציות הקיימות, כדי שתוכלו לבחור את המתנות המתאימות לכם.

מתנה סמלית עם שיק מיוחד

לא לכל חברה או ארגון יש תקציבי ענק לרכישת מתנות לראש השנה לעובדים, ולכן גם מתנה סמלית יכולה להיות נהדרת. אך במקרה זה חשוב להשקיע ולרכוש מתנה שימושית, כזאת שתפתיע את העובדים ותאפשר להם ליהנות מהמתנה.

האופציות הן: ציוד למחנאות שנהדר למזג האוויר הים תיכוני בארצנו, ציוד לרחצה בים, מפה יוקרתית לשולחן החג, כלי מטבח, מארז עץ לתה, ספל לקפה ועוד.

את המתנות תוכלו לשדרג עם מארז מרשים שיפתיע את העובדים, או על ידי צנצנת דבש קטנה שתיתן את השיק הדרוש למתנה. יותר מזה, תוכלו להדפיס על המתנה את לוגו החברה וכך להרוויח מיתוג נהדר.

מתנה יוקרתית עם אופי משלה

אם חשבתם שבחירת מתנה בתקציב גדול היא קלה, הרי לכם שמדובר בבחירה שאינה פשוטה. בכל זאת, ישנם סוגים שונים של מתנות, כאשר לכל מתנה אופי משלה. במקרה זה מומלץ לשאול את חוות דעתם של העובדים, כלומר לאפשר להם לבחור מבין כמה אופציות שתציעו להם, כך שהם יקבלו מתנה פרקטית שתשמש אותם בנאמנות.

תלושי קנייה עם מתנה קטנה

ישנם ארגונים וחברות שאינם מוכנים לוותר על תלושי החג המסורתיים, אך מנגד הם מעוניינים להפתיע את העובדים במארז קטן שיעשה להם טוב על הלב.

לתלושים תוכלו להוסיף מתנות לראש השנה, מתנה קטנה סמלית שיכולה להיות קופסת שוקולדים, עוגיות קטנות ארוזות בטוב טעם, כלי מטבח, ספל מתוק, סט סכינים מהודר ועוד. את המתנה תוכלו לארוז יפה עם השוברים בפנים.

רכישת מתנות מעמותות כתרומה לקהילה

מובן שרכישת מתנות לעובדים היא מסורת לשמה המתבקשת בכל ארגון או חברה, אך עם רכישת המתנה תוכלו לתרום לקהילה.

כיום ישנן עמותות המציעות מארזים חגיגיים מפנקים, אותם מכינים ואורזים אנשים בעלי צרכים מיוחדים, כך שבעת רכישת המתנה תוכלו לתרום לחברה ולאפשר לאותם אנשים להשתלב בשוק העבודה. בהחלט מדובר על רכישה עם ערך מוסף, כזאת שתעשה לכם ולעובדים טוב על הלב.

הכתבה נכתבה באדיבות עמותת מקום קטן בלב המציעה מגוון רחב של מתנות לראש השנה ולחגים נוספים לרכישה אונליין באתר החברה, או על ידי נציג מכירות.