מתלבטים כיצד אפשר לחגוג יום הולדת לילדים בכיף? - 0404
+
מתלבטים כיצד אפשר לחגוג יום הולדת לילדים בכיף? אניגמה חדרי בריחה

מתלבטים כיצד אפשר לחגוג יום הולדת לילדים בכיף?

יום הולדת הוא אירוע שכיף לחגוג, בעיקר כאשר מדובר באירוע של ילדים שבכל פעם אפשר להפתיע עם מתנות חדשות ועם פעילויות כיפיות במיוחד. עם זאת, נראה שהילדים שלנו כבר ראו וחוו כל חוויה וקשה לרגש אותם.

בכל זאת ולמרות הכל – חשוב לדעת איזה פעילויות חדשות ומומלצות ישנן לילדים שחוגגים יומולדת. אז הנה כמה הצעות טובות!

Vr station

אחת הדרכים ליהנות מיום הולדת מושלם היא באמצעות הרפתקאות מציאות מדומה. באמצעות vr station ניתן ליהנות מתחנות שעשוע ומשחק בהן הילדים יכולים להיות ליום אחד כל מה שהם רוצים!

חווית מציאות מדומה לילדים מקנה לילדים שלכם את היכולת לטייל בממדים אחרים, תוך שהם יכולים להרגיש כאילו הם עובר ממד בכל פעם. כיום ישנן כמה וכמה מקומות בארץ בהן מתרחשת פעילות Vr station (לפרטים לחץ כאן) תוך שמומלץ למצוא את המתחם הקרוב ביותר אליכם.

חדרי בריחה

חדרי בריחה הם הרפתקה אשר הגיעה מאירופה והפכה לפופולארית בכל העולם וכמובן בארץ. באמצעות חדר בריחה יכולים הילדים וכמובן ילד היומולדת ליהנות עם החברים שלהם בהרפתקה אשר בה הם צריכים להיחלץ מחדר מלא משימות, הרפתקאות, כתבי סתרים וחידות.

בחדר בריחה הילדים מרגישים ממש כמו בלשים, פיראטים, שוטרים, סוכני מוסד או גנבים. בכך אפשר לקיים יומולדת נפלא!

פיינטבול

עוד חוויה מאתגרת וכיפית במיוחד לילדים היא חווית הפיינטבול. בפעילות כיפית זאת הילדים מרגישים כממש כמו לוחמים אשר נלחמים בשטח בנוי.

באמצעות פיינטבול הם מאתגרים את עצמם, נלחמים ומבצעים משימות מול קבוצה יריבה והכל באמצעות כדורי צבע שאינם מזיקים אלא רק מלכלכים את מדי הלחימה.

יום הולדת במועדון ריקודים 

הילדים שלנו אוהבים תמיד להרגיש קצת יותר גדולים ממה שהם באמת ולכן מסיבת יומולדת במועדון ריקודים היא תמיד אופציה מדליקה.

כיום ילדים יכולים ליהנות ממסיבת ריקודים כיפית במיוחד בהמן שהם משחקים, רוקדים, מבלים אחד עם השני, נהנים מדוכני שוקולד מדליקים ומקונסולות משחקים שמועדוני ילדים מקנים בדרך כלל.

לסיכום, הילדים שלכם תמיד ירצו שתחדשו להם ותעניקו להם חוויות חדשות ליום ההולדת. לשם כך חשוב לבחור פעילויות כפית וחדשה במיוחד כמו למשל פעילות Vr station המומלצת שתקנה לילדים ולילדות חוויה עוצרת נשימה!