העבודות להקמת הספורטק יסתיימו בחודש הבא - 0404
העבודות להקמת הספורטק יסתיימו בחודש הבא שגב אדריכלים

העבודות להקמת הספורטק יסתיימו בחודש הבא

על מנת לעמוד באיכות הנדרשת למגרש הוקי ברמה הגבוהה ביותר, בוצעה במקום ביום חמישי האחרון יציקת בטון מורכבת בכמות של 180 קוב על פני שטח של כ- 1,000 מ"ר באמצעות 30 משאיות בטון.

פארק "הספורטק" יכלול אזורי פנאי, שיוכשרו על דשא טבעי, מתחם מונגש ומוסדר, שירותים ציבוריים, בית קפה, ומעבר מונגש להולכי רגל, אשר יחבר בין רחוב רטנר לרחוב שמחה גולן. הפארק יאובטח על-ידי רשת מצלמות חדישה שתחובר למוקד המבצעי של עיריית חיפה ותאפשר מענה מידי של סיירת הביטחון לכל אירוע חריג 24 שעות ביממה. המצלמות יתריעו באופן אוטומטי על כל תנועה חשודה והם כוללות מערכות כריזה המאפשרות פנייה מרחוק אל השוהים בפארק.

כל אלה יהפכו את הפארק למתחם פעילות אטרקטיבי ובטוח להורים ולילדים, שיוכלו לקיים במקום מפגשים חברתיים של קבוצות ויחידים.

הפרויקט מבוצע ע"י חברת "שיקמונה" בליווי מקצועי של רשות הספורט העירונית. מיקומו המרכזי של הפארק בסמוך למנהרות הכרמל, צירי תנועה ראשיים ותחנות היסע של התחבורה הציבורית, יאפשרו לתושבים מכל שכונות העיר ליהנות מהפארק החדש ולקיים בו פעילות ספורטיבית ומשפחתית מהנה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]