כתב אישום בגין עבירות חמורות של שימוש בכרטיסי אשראי ומרמה הוגש כנגד תושב אבו גוש - 0404
+
כתב אישום בגין עבירות חמורות של שימוש בכרטיסי אשראי ומרמה הוגש כנגד תושב אבו גוש טוויטר

כתב אישום בגין עבירות חמורות של שימוש בכרטיסי אשראי ומרמה הוגש כנגד תושב אבו גוש

יחידת התביעות של המשטרה הגישה היום (א'), כתב אישום כנגד חשוד, בן 20 מאבו גוש, במגוון עבירות הונאה ושימוש בכרטיס חיוב שלא כדין.

החשוד נתפס בעת שניסה לצאת לחופשה באילת בכרטיסי טיסה שקנה לו ולאדם אחר בעזרת פרטי כרטיס אשראי גנוב ונתפס על ידי המשטרה טרם הטיסה.

החשוד, לאורך תקופה של שנתיים, השתמש בפרטי כרטיסי אשראי גנובים וביצע רכישות של מוצרים, הזמין חופשות בבתי מלון באלפי שקלים, תוך שפוגע בדרך זו בכיסם של אזרחים תמים, נותני שירות וחברות.

המשטרה אספה ראיות שהובילו היום להגשת כתב אישום ובקשה למעצר החשוד עד תום ההליכים בגין עבירות חמורות של שימוש בכרטיסי אשראי ומרמה.

מהמשטרה נמסר כי: "משטרת ישראל רואה בחומרה עבירות מרמה ותמשיך לפעול לחשיפה וחקירה של עבירות אלו שמטרתן להוציא כספים, שירותים מאנשים פרטים וחברות שלא כדין.

מרמה ושימוש בכרטיס אשראי של אחר הינן מהעבירות החמורות בתחום בהם משתמשים העבריינים בשיטות שונות ומגוונות במטרה 'להכניס' את ידם לכיסו של האזרח הנורמטיבי ולפגוע בממונו, ברכושו וביטחונו.

איסוף הראיות ומעצר החשודים, מהווים נדבך חשוב ומרכזי ביכולתה של המשטרה לאתר ולהביא את אותם הגורמים לדין. כל זאת למען שמירה על סביבת חיים שגרתית ובטוחה לכלל האזרחים".