זעם בימין בעקבות כנס ״ילדים תחת כיבוש״ - אליו הוזמנו "בצלם" ו"שוברים שתיקה" - 0404
+
זעם בימין בעקבות כנס ״ילדים תחת כיבוש״ – אליו הוזמנו "בצלם" ו"שוברים שתיקה" דוברות הכנסת

זעם בימין בעקבות כנס ״ילדים תחת כיבוש״ – אליו הוזמנו "בצלם" ו"שוברים שתיקה"

כנס "ילדים תחת כיבוש" בשיתוף ארגוני השמאל "שוברים שתיקה", "בצלם" ובהשתתפות ילדים ערבים ממזרח ירושלים, ייערך מחר (ב'), בכנסת ישראל. 

במכתב שנשלח ליו"ר הכנסת מטעם האיחוד הלאומי, קורא המזכ"ל אופיר סופר ליו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין, לשקול שנית את קיום הכנס בכנסת.

במכתב כתב סופר כי "לא יתכן שגופים שפוגעים בחיילי צה"ל ובמדינת ישראל פעם אחר פעם יקבלו במה בכנסת ישראל. עלינו להציב גבולות ברורים ולהפסיק לגמגם אל מול פעילויות אנטי ציוניות שמחלחלות בינינו. לא ייתכן שניתן לגיטימציה כל שהיא למושג "כיבוש" או לשקרים ההיסטוריים אותם מנסים אויבינו להמציא חדשות לבקרים.

באם הכנס הזה יתקיים בחסות הכנסת, תהיה זו תעודת עניות ונקודת שפל בהיסטוריה של הציונות. יש לבטל את האירוע הנוכחי ולא לוותר.

אדוני היו"ר, שמור על כנסת נכבדה, מנע את השפלת הציונות ובטל את הכנס השערורייתי הזה".

עו"ד נריה מאיר, מנכ"ל ההנהגה העולמית של בית"ר, פנה גם הוא במכתב לאדלשטיין ובו ביקש ממנו לבטל הכנס למען חיילינו.

כך כתב: "ההנהגה העולמית של בית"ר נחרדה לגלות שגופים אנטי ציונים אלו עושים שימוש ציני בילדים כדי לקדם את האג'נדה שלהם נגד מדינת ישראל ועוד עושים זאת בכנסת ישראל.

ארגונים אלו כרתו גט כריתות עם הציונות כבר מזמן, ומפליא כי מפלגות המחנה הציוני ומר"צ בחרו לאמץ אג'נדות הקוראות להחרים את ישראל ולפגוע בה. הכנסת לא יכולה להיות במה למוציאי דיבתה של המדינה.

לסיכומם של דברים, אנו מבקשים ממך, יו"ר הכנסת, לבטל הכנס ולו בשביל חיילי צה"ל שלנו, ששומרים עלינו לילות כימים בכדי שנוכל לקיים את חיינו בשגרה".