בנט: נעניק הארכת זמן לתלמידי העוטף בבחינות הבגרות באופן מיידי - 0404
בנט: נעניק הארכת זמן לתלמידי העוטף בבחינות הבגרות באופן מיידי שלמה מור, 0404

בנט: נעניק הארכת זמן לתלמידי העוטף בבחינות הבגרות באופן מיידי

שר החינוך, נפתלי בנט, הנחה היום (חמישי), את משרד החינוך להעניק הארכת זמן לכל תלמידי עוטף עזה בבחינות הבגרות, עקב שורת האירועים הביטחוניים בדרום הארץ בשבועות האחרונים. לאחר בדיקת גורמי המקצוע במשרד החינוך, הוחלט כי תוענק באופן מידי הארכת זמן של חצי שעה לתלמידים בישובים הרלוונטיים.

השר בנט הסביר את החלטתו ואמר: "המצב הביטחוני המתוח בדרום משפיע לרעה על התלמידים. מחסור בשעות שינה, מתח וחרדה מקשים עליהם להתרכז בלימודים וזה עלול לפגוע בהישגים בבחינות הבגרות. הנחיתי היום את גורמי משרדי להעניק הארכת זמן לתלמידי עוטף עזה באופן מיידי, כדי לוודא שהם לא ייאלצו לשלם מחיר על המצב הביטחוני שאינם אשמים בו. זה מגיע להם, וככל שהמצב יימשך נשקול גם צעדים נוספים. נמשיך לחזק את תושבי הדרום ולהעניק להם גיבוי מלא".

בעקבות ההחלטה, כ-2,300 תלמידי תיכון מבתי הספר הנמצאים במרחק 0-7 ק"מ מרצועת עזה יקבלו הארכת זמן של חצי שעה בבחינות הבגרות שייערכו במהלך חודש יולי הקרוב. מטה הבחינות של משרד החינוך יוציא הודעה מסודרת לכל בתי הספר הרלוונטיים בנוגע להחלטה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com