"סל תרבות חיפה" זכה בתעודת הצטיינות - 0404
אגף חינוך

"סל תרבות חיפה" זכה בתעודת הצטיינות

התעודה הוענקה ע"י מנהל סל תרבות ארצי רן שפירא בכנס השנתי של "סל תרבות" שהתקיים בשפיים בהשתתפות מנהלי "סל תרבות" הישובים מרחבי הארץ. 

בתוך כך צוינו עובדות צוות "סל תרבות חיפה"  – מיטל וורבלוד, כרמית זיסו והואידה דאו לשבח על "פעולתן המסורה והמקצועית ביצירת תכנית תרבותית מגוונת ואיכותית ללא פשרות".

כ- 300 מוסדות חינוך מגן ועד י"ב בעיר חיפה נהנים מידי שנה ממגוון של מאות מופעי תרבות חינוכיים המתקיימים במסגרת סל תרבות במהלך שנת הלימודים. הסל למוסדות החינוך כולל מופעי אמנות, אופרה ומוזיקה קלאסית, מחול, קולנוע ותיאטרון. המופעים המוצעים לתלמידים, נבחרים מתוך רפרטואר אשר עבר את אישורה של ועדה מקצועית ארצית. בחיפה עוברת התכנית המוצעת למוסדות החינוך סינון נוסף, אשר מבוצע על ידי רכזות סל תרבות בבתי הספר בליווי צוות "סל תרבות חיפה. במהלך חודשי הקיץ מתקיימים בחיפה ימי חשיפה של ההצגות המאושרות ע"י סל תרבות, בהם צופים הרכזים החברתיים של מוסדות החינוך לקראת הזמנתם בשנה הבאה.

אילנה טרוק, ראש מנהל חינוך, תרבות ורווחה: "תכנית סל תרבות חושפת את תלמידי העיר לשישה תחומי אמנות אשר מעודדים את התלמידים להכיר ולצרוך אמנות במהלך לימודיהם במוסדות החינוך, ומטפחת אותם כבוגרים שוחרי אמנות. בסל המוצע לתלמידים, הם נפגשים עם מיטב היוצרים והיצירה הישראלית, ומרחיבים את אופקיהם".

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com