טקס הענקת דרגות קצונה לבוגרי קורס טיס התקיים בחצרים. מפקד הבסיס: "מחוללים אתם גאווה במדינה שאלו בניה ובנותיה" - 0404
טקס הענקת דרגות קצונה לבוגרי קורס טיס התקיים בחצרים. מפקד הבסיס: דובר צה''ל

טקס הענקת דרגות קצונה לבוגרי קורס טיס התקיים בחצרים. מפקד הבסיס: "מחוללים אתם גאווה במדינה שאלו בניה ובנותיה"

דובר צה"ל מוסר כי היום (שלישי), התקיים טקס הענקת דרגות קצונה לבוגרי קורס טיס מחזור 176, בבסיס חיל האוויר בחצרים. הטקס נערך במעמד מפקד בסיס חצרים, תת-אלוף אבשלום עמוסי, מפקד בית הספר לטיסה, אלוף-משנה ע' ובנוכחות משפחות, חברים ואנשי חיל האוויר. הטקס מסכם שלוש שנות הכשרה לתפקיד הקצין, הכשרת טייס ולימודים לתואר אקדמי מטעם אוניברסיטת בן-גוריון.
 
מפקד בסיס חצרים, תת-אלוף אבשלום עמוסי אמר: "ארוכה ויפה הדרך שהביאכם הלום, עת ניצבים אתם מולנו מתוחים ונרגשים, נאחזים ברגע המיוחד הזה, אותו תנצרו לעד. אני מתרגש איתכם ויודע להעריך היטב את כשרונכם נוכח המשוכות הרבות אותן צלחתם. לפניכם דרך חדשה אשר לאורכה תצעדו שכם אל שכם עם חבריכם העומדים לצדכם. דרך אשר יופייה לא יגלה לכם רק מתא הטייס, אלא בעיקר בצעידה מתמשכת כאשר רגליכם נטועות עמוק בקרקע. בדרך זו, מצפים אנו מכם, להיות דבקים במשימה, מסורים, הגונים וצנועים, להוות דוגמא אישית ומופת באישיותכם, להוביל את הסובבים אתכם לעשייה משמעותית וערכית. מחוללים אתם גאווה במדינה שאלו בניה ובנותיה".

דובר צה"ל

מפקד בית הספר לטיסה, אלוף-משנה ע': "היום, אחרי שלוש שנים ארוכות בקורס, אתם בהחלט ראויים להתרגשות הזו, לסיפוק הזה, לרגע המיוחד הזה. בעוד מספר דקות תהיו לקצינים בצבא ההגנה לישראל ועם קבלת הכנפיים בהמשך השבוע תצטרפו לקבוצה מצומצמת של לוחמים אוויריים, למשפחה חמה ומלוכדת, הנושאת באחריות היומיומית להגנת העם והארץ. אני מאמין בכל ליבי שנוף ילדותכם עיצב אתכם ובשלוש השנים האחרונות עשינו כל שביכולתנו על מנת לטעון אתכם, בצידה המתאימה להמשך הדרך.

עבדתם קשה על מנת להיות ראויים לזכות שניתנה לכם לקחת חלק משמעותי בעיצובה של המולדת, בהגנה על נופה היפייפה ולא פחות חשוב בשמירה על ערכיה. בצניעות הראויה אני אומר בפה מלא שאני מאוד גאה בקבוצה העומדת מולי היום – גאה בעמידה שלכם באתגרים המקצועיים, הפיזיים ובעיקר המנטאליים, בחיבור שלכם כקבוצה ובעצמאות של כל פרט. שאו בצניעות וברגישות רבה את תפקידכם, פעלו מתוך אהבה למדינה שלנו ולערכיה ושמרו עליה מכל משמר".

דובר צה"ל

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com