השתלת שיער מתקדמת: כבר לא צריך להסתיר את הקרחת - 0404
+
השתלת שיער מתקדמת: כבר לא צריך להסתיר את הקרחת FULLHEAD

השתלת שיער מתקדמת: כבר לא צריך להסתיר את הקרחת

הקרחת עלולה לפקוד את הגבר מוקדם מדיי. אמנם ישנם גברים הנהנים לטפח קרחת נוצצת לתפארת, אך קיימים גם אחרים שאינם מוכנים להשלים עם המצב ומעדיפים להסתיר את ראשם באמצעות כובע או פאה. היום יש פתרון טוב ואיכותי עבור הקבוצה השנייה של הגברים, פתרון בדמות השתלת שיער.

משתילים שיער בשיטה מתקדמת

השתלת FUE נחשבת לשיטה מתקדמת לביצוע השתלת שיער. במסגרת השתלה זו בוחרים זקיקי שיער בריא ומשתילים אותם באזור המקריח. פעולה זו מתבצעת על ידי הרופא בלבד. הבוחרים בשיטה זו נהנים מכמה יתרונות משמעותיים:

ללא צלקת – ההשתלה אינה משאירה צלקות לאחר ביצוע הפרוצדורה, ולכן באפשרותו של המטופל לקבוע את אורך השיער המתאים לו.

תהליך החלמה קצר – ההחלמה לאחר פרוצדורת השתלת שיער בשיטת FUE היא מהירה ואינה מלווה בתופעות לוואי בדרך כלל. כמו כן, המטופל אינו נדרש לבצע פעולות כירורגיות כלשהן.

ללא כאבים – הראש הוא אזור רגיש לכאבים. עובדה זו גורמת לגברים רבים לחשוש מטיפול השתלת שיער. עם זאת, שיטת ההשתלה FUE אינה מלווה בכאבים כמעט ואינה משאירה סימני חיתוך בקרקפת.

היום משתמשים גם בשיטת FUE Edge אשר מאפשרת לבצע השתלה רבה יותר של זקיקים מהשתלת FUE.

הגורמים לנשירת שיער

לא ניתן לעסוק בהשתלת שיער מבלי להבין מה גורם לנשירתו מלכתחילה. נשירת שיער אצל גברים יכולה להיגרם מכמה סיבות. ראשית, מדובר בסיבה גנטית: גברים רבים נושאים עמם גנים הגורמים להתקרחות.

סיבה נוספת היא הגיל – אדם מבוגר יותר עלול לסבול מהתקרחות ביתר שאת. כמו כן, לעתים המחלות הן שאחראיות לקרחת מוקדמת יחסית דוגמת סוכרת, השמנת יתר, מחלות לב, חום גבוה במשך תקופה ארוכה או דלקת עור והזעת יתר.

לחץ נפשי או חרדה עלולים לגרום להתקרחות גם כן. במצבים מלחיצים הדם אינו מגיע כראוי לזקיקי השיער, הם נחלשים והשיער מתחיל לנשור.

משתילים בביטחון

השתלת שיער לגברים יכולה לתרום רבות לביטחונו העצמי של הגבר, ולכן חברת Fullhead נמצאת כאן כדי לעזור לכל אדם להיפטר מהקרחת. פרוצדורת השתלת השיער מתבצעת במרפאות משוכללות הכוללות ציוד מקצועי. הצוות מלווה את המטופל לאורך כל הדרך – החל מתחילת הטיפול ועד לסיומו המוצלח.

התוכן נכתב על ידי כותבי תוכן לאתרים של אוצר מילים – כתיבה שיווקית וקופירייטינג.