יוניטרוניקס תקים חניון אוטונומי ראשון בבוסטון בתמורה ל-15 מיליון ש"ח - 0404
יוניטרוניקס תקים חניון אוטונומי ראשון בבוסטון בתמורה ל-15 מיליון ש יח"צ

יוניטרוניקס תקים חניון אוטונומי ראשון בבוסטון בתמורה ל-15 מיליון ש"ח

חברת יוניטרוניקס, מובילה עולמית בשוק מוצרי האוטומציה, המחסנים האוטומטיים והחניונים האוטונומיים, הנמצאת בשליטת קרן פימי, הודיעה היום כי החברה הנכדה יוניטרוניקס סיסטמס אינק, חתמה על הסכם להקמת חניון אוטונומי בעיר בוסטון. סך התמורה הצפויה לחברה עבור הפרויקטים מסתכמת בכ-4 מיליון דולר (כ-15 מיליון ש"ח) והוא מתוכנן להסתיים במהלך שנת 2020.

חיים שני מנכ"ל יוניטרוניקס אמר: "אנו גאים לדווח על חוזה נוסף להקמת חניון אוטונומי בצפון אמריקה. עד כה הושלמו ונמסרו ללקוחות החברה שישה חניונים אוטונומיים בצפון אמריקה המכילים ביחד כ- 1400 מקומות חניה. הטכנולוגיה הרובוטית ומערכות הבקרה המתקדמות, המחנים מדי יום אלפי רכבים המשתמשים בחניונים שהוקמו ע"י החברה, נחשבים למובילים בשוק העולמי באמינות ובתפוקה. בהסכם הנוכחי מרחיבה החברה את פעילותה לאזור משמעותי נוסף בשוק הצפון אמריקאי, והוא מעיד על האמון הרב שהצרכנים בשוק זה רוכשים למערכות החניה של יוניטרוניקס".

פתרון החניה האוטונומית של יוניטרוניקס מאפשר ליזמי נדל"ן ואדריכלים להציע לנהגים – דיירי הבניין ומשתמשים מזדמנים – חוויית חניה ייחודית. הפתרון האוטונומי הופך את חוויית החניה לשירות VIP אקסקלוסיבי (valet parking) ומהווה אלמנט יוקרתי מבדל בשוק התחרותי של מגדלי המשרדים והמגורים ובעתיד אף צפוי להשתלב עם טכנולוגיית הרכבים האוטונומיים.

לחניון האוטומטי של יוניטרוניקס יתרונות רבים נוספים וביניהם: עלות כוללת נמוכה יותר, חסכון בנדל"ן יקר, ידידותיות לסביבה – צריכה נמוכה של חשמל, צמצום פליטת מזהמים, פעולה שקטה, והקטנת הצורך בחפירה מתחת לקו מי התהום, עלויות תחזוקה נמוכות, שימור העיצוב החיצוני של המבנה וכן נוחות ונגישות משופרת לבעלי צרכים מיוחדים. חניון אוטומטי אף מציע ביטחון אישי וביטחון רכוש מוגברים בהיותו מתוכנן להקשות על פגיעה בבעל הרכב או לגנוב את הרכב בחניון מסוג זה, ובכך יכול להוזיל את דמי הביטוח ליזמים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com