למה חשוב להדפיס גם בעידן הטכנולוגי? - 0404
+
למה חשוב להדפיס גם בעידן הטכנולוגי? דיגיטול

למה חשוב להדפיס גם בעידן הטכנולוגי?

הטכנולוגיה המתקדמת שאליה אנו חשופים היום מאפשרת לנו לצרוך תכנים מהמסך הקטן של המכשיר הנייד או מהמסך הגדול של המחשב מבלי הצורך לפתוח ספר או מדריך.

אבל דווקא בשל נגישותו המידי של החומר הדיגיטלי לקהל הרחב, עולה ערכו של החומר המודפס בעיני רבים. משום כך, גם היום קיים ביקוש רב לבית דפוס ייחודי שיכול להדפיס ספרים, חוברות, פליירים ועוד.

לשווק באמצעות חוברת

מחברות ממותגות לעסקים תורמות רבות לתחום השיווק של העסק. אלה יכולות להיות חוברות הדרכה לעובדים חדשים שהצטרפו אל הצוות, או חוברות שיווק לפגישות עסקיות.

כך או כך, חוברת מודפסת ומושקעת שעליה מתנוסס בגאון הלוגו של החברה משדרת רצינות וייצוגיות ובכך מסייעת לפרסום בקרב רבים.

מי צריך להדפיס חוברת?

הדפסת חוברות היא מבין השירותים הנפוצים והמבוקשים ביותר בבית הדפוס. אנשים רבים מעוניינים בשירות זה:

מורים בבית הספר – חוברות הלימוד משמשות את המורים בבית הספר ומאפשרות לתלמידים לתרגל את חומר הלימוד במגוון רחב של מקצועות: חשבון, לשון, אנגלית, הבנת הנקרא וכדומה.

מרצים במוסדות להשכלה גבוהה – מרצים הבונים את הקורס שלהם מדפיסים מקראות נלוות לקורס שלהם. מקראות אלה יכולות לכלול תרגול החומר הנלמד או קובץ של מאמרים לקריאה.

הורים לילדים – אין מתנה נפלאה יותר מחוברת צביעה לחופש הגדול. ההורים יכולים להרכיב את החוברת עם הילדים – לבחור את התמונות שהילדים מעוניינים לצבוע ולהדפיס בבית הדפוס הקרוב.

מדפיסים קלפים ונהנים

הקלפים הם משחק ילדות מהנה שזכור לכולנו היטב. רביעיות, מלחמה או משחק הזיכרון הם רק חלק מבין משחקי הקלפים הקיימים. אם תרצו להכין קלפים כאלה לבד, כדאי לפנות לבית דפוס מקצועי המספק שירותי הדפסת קלפים. אתם תקבעו את צבע הקלפים, גודלם וצורתם, ובבית הדפוס ידעו להפיק עבורכם הדפסה איכותית.

יש בית דפוס בצפון

מעוניינים להדפיס לוחות שנה לקראת ראש השנה? צריכים לעצב חוברת לבית העסק? דיגיטול הוא בית דפוס בחיפה המעניק מגוון רחב של שירותי דפוס. כאן תוכלו להפיק ספרי מחזור, ספרי ילדים, להדפיס על פליירים, להפיק תמונה מרשימה על קנבס או לעצב הזמנות מרהיבות לחתונה.

הכתבה הופקה ופורסמה בעזרת קבוצת מקומונט – פרסום כתבות באתרים מובילים.

מבזקיםלכל המבזקים