הסבון בכה מאוד? כך תשיגו אמבטיה חדשה תוך 48 שעות - 0404
הסבון בכה מאוד? כך תשיגו אמבטיה חדשה תוך 48 שעות תותי אמבטיות

הסבון בכה מאוד? כך תשיגו אמבטיה חדשה תוך 48 שעות

חדר האמבטיה נקרא כך בשל הימצאותה של האמבטיה בתוכו. אמנם לא בכל בית ישנה אמבטיה ולפעמים מסתפקים בדוש בלבד, אך השם כבר השתרש בתודעה והפך לגנרי. האמבטיה עשויה במקרים רבים מפלדה אשר נחשבת לחומר שאינו מתאים לסביבה לחה או רטובה.

עובדה זו גורמת לאמבטיה להחליד במהירות ולאבד את קסמה. חיפוי אמבטיות הוא שיטה מתקדמת ויעילה אשר בעזרתה ניתן לשוות לאמבטיה מראה חדש לחלוטין במהירות וללא קושי.  

כשהאמבטיה עוברת שדרוג

במסגרת חיפוי אמבטיות מלבישים אמבטיה אחת על גבי האמבטיה הישנה וההתקנה מתבצעת באופן מושלם ומבלי להשאיר סימן. ביצוע הפעולה על ידי בעלי מקצוע מיומנים יבטיח איטום מלא ועמידות של האמבטיה למשך שנים רבות. ציפוי אמבטיה הוא דרך נוספת שניתן לנקוט בה כאשר אנו מעוניינים להביא אותה למצב חדש בזמן קצר ובהוצאה כספית נמוכה יחסית.

מדובר על ציפוי של שכבת אמייל אשר מביאה אותה למצב חדש ומגינה עליה מפגעי הלחות למשך זמן רב. מדובר בכמה שלבים של עבודה אך בסופו של דבר כל התהליך לוקח בסביבות 4 שעות עבודה.

אמבטיה חדשה תוך 48 שעות

חידוש אמבטיה מתבצע על ידי התזה של חומר מיוחד אשר הופך כל אמבטיה לחדשה ובוהקת. הנטייה של אמבטיות להחליד נובעת מהסביבה שבה היא נמצאת וכאשר זה קורה ניתן להתגבר על המפגע ולחדש אותה כאילו ערכתם שיפוץ כללי. תוך יומיים ניתן לשוב ולהשתמש באמבטיה וליהנות ממנה כמו חדשה.

שיפוץ אמבטיה הוא פעולה יקרה בדרך כלל ולא תמיד נדרשת, בעיקר כאשר הבעיה העיקרית הוא במראה של האמבטיה. ניתן בקלות להתגבר על כתמי חלודה או בעיות שונות במבנה האמבטיה על ידי השיטות שמנינו לעיל.

אם בכל זאת החלטתם לערוך שיפוץ כללי אז כדאי לזכור שמדובר על תהליך יקר ומתמשך שימנע מכם להשתמש בחדר האמבטיה למשך תקופה ארוכה. גם חוסר הסדר שמתלווה לתהליך הוא לא קטן, ולכן כדאי לשקול את החלופות אשר מספקות תוצאה מעולה בזמן קצר.

תותי אמבטיות היא חברה ותיקה אשר מתמחה בחידוש אמבטיות בשיטות מתקדמות. החברה מחזיקה בצוות מנוסה ומספקת פתרונות איכותיים לאמבטיות בכל מצב דוגמת חיפוי אמבטיה וציפוי ייחודי. בנוסף החברה מספקת שירות לבתי מלון ומוסדות גדולים אחרים.

הכתבה נכתבה, נערכה ופורסמה בעזרת חברת ניהול מוניטין באינטרנט – Ebranding.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com