שמלה מעוצבת אחת תהפוך אותך לנסיכה - 0404
+
שמלה מעוצבת אחת תהפוך אותך לנסיכה פיסטאש

שמלה מעוצבת אחת תהפוך אותך לנסיכה

כל אישה אוהבת להיראות טוב – בין אם מדובר בצעירה הלומדת בתיכון ומתכוננת לקראת חגיגת נשף הסיום, או אישה שעברה את 70 האביבים שלה וכעת היא מתכוננת לקראת בת המצווה של נכדתה. עם זאת, לא תמיד קל למצוא את השמלה המושלמת שתתאים לצרכיה של האישה.

לפעמים הצבע מתאים, אך הגזרה לא כל כך, או שהשמלה אכן יפה אך היא לא מתאימה לגדרי הצניעות שלפיהן נוהגת האישה. למרבה המזל, היום יש פתרון טוב ומשמעותי בדמות סטודיו לעיצוב.

יופי פנימי

בקרב נשים לא מעטות קיימת התפיסה המוטעית ששמלתה של האישה צריכה להיות חשופה, כי יופי אין צורך להסתיר. שמלות ערב צנועות ויפות הוכיחו דווקא את ההפך: כאשר השמלה תפורה לממדיה של האישה ומכסה חלקים ניכרים מגופה, היא יוצרת סביבה מעין מסתוריות התורמת להופעתה בכל אירוע. כמו כן, שמלות אלה מתאימות במיוחד לנשים מסורתיות, דתיות וחרדיות שרוצות להיראות טוב בגדרי ההלכה.

לפעמים אפשר גם קצר

יש נשים שאוהבות שמלות ערב קצרות, וזה נהדר. שמלות קלילות ועליזות אלה מתאימות לאירועים שונים:

מסיבות קוקטייל – זוהי כמובן מסיבת קיץ בלתי רשמית שבה ניתן לחרוג מהאאוטפיט הרגיל ולדפוק הופעה.

מסיבות סטודנטים – מסיבות משחררות אלה נועדו להפיג את המתח הרב שהצטבר בתקופת הבחינות. גם במסיבה בלתי רשמית של סטודנטים מהמחלקה, מעוניינת כל אישה להיראות טוב.

בילוי עם בן הזוג – כידוע, האישה קונה שמלת ערב לא רק לעצמה, אלא לבן זוגה. ואין שמלה טובה יותר משמלת ערב שרק מחזקת את הזוגיות.

בילוי עם חברות גם כשהאישה נמצאת בקרב חברות הילדות הטובות שלה, היא חייבת להיראות טוב. לשם כך נועדה שמלת הערב הקצרה והבלתי רשמית שלה.

יש מעצב במרכז

נשים רבות מחפשות שמלות ערב בתל אביב לרגל אירועים שונים – חתונות, הופעות של זמרים אהובים, מסיבות מצווה של האחיינים ועוד. העיר התוססת דורשת את ההופעה המושלמת, וזה מה שמציע המעצב שי פרץ מסטודיו Pistache.

בשביל פרץ כל אישה היא עולם ומלואו, ובסטודיו הוא מתאים עבורה את השמחה היפה ביותר, לפי טעמה האישי והייחודי ולא בהכרח לפי צו האופנה המקובל.

הכתבה נכתבה, נערכה ופורסמה בעזרת כותבי התוכן של מגזין האופנה Textile Fashion.