חוקר פרטי: כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול - 0404
+
חוקר פרטי: כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול רוזנטל חקירות

חוקר פרטי: כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

חוסר מידע יכול להיות מייאש. למשל כשהתנהגותו של הילד משתנה לרעה או כאשר שותף לעסק "נעלם" עם הכסף ולא מותיר עקבות, המצב ממש הופך למתסכל. יחד עם זאת, חשוב להבין שיש אדם אחד שיכול הציל אתכם מהמבוכה ולספק לכם מידע אמין כולל תמונות והקלטות. הלוא הוא החוקר הפרטי.

חייבים לכם כסף? חוקר פרטי יכול להגיע אל האמת

לא נעים לגלות יום אחד שחייבים לכם סכומי כסף גדולים, בייחוד אם אתם זקוקים לכל שקל כדי להתקיים. איתור חייבים הוא אחד המקרים הנפוצים ביותר שבהם עוסק החוקר הפרטי. אלה כמה מבין סוגי האיתור השונים שבהם נתקל החוקר במהלך עבודתו:

איתור שותף שחייב לכם כסף – אדם זה יכול להסתתר בכמה דרכים: לגור בדירה שכורה (כך שלא תהיה לו דירה הרשומה על שמו) או לגור אצל הוריו.

איתור בחו"ל – איתור של אדם אשר עזב את הארץ במטרה להימנע מתשלום החובות.

מציאת מידע על מקום הימצאותו – איתור החייב עלול להסתבך במצב שבו מגלים כי החייב נפטר או נמצא בכלא.

מבצעים חקירה כלכלית

לא אחת מבצע החוקר הפרטי חקירות כלכליות כדי להגיע אל המבוקש ה"נעלם" שעליו מחפשים מידע. החקירה מתבצעת דרך חקירת רכושו של החשוד: קרנות פנסיה, חשבונות בנק, קופות גמל, נכסים רשומים, כלי רכב בבעלותו של החשוד, מקורות הכנסה ועוד.

חקירה ללא חשודים

חוקר פרטי בצפון מציע מגוון רחב של שירותי חקירות, וביניהן גם חקירות מודיעין עסקי. על פי רוב מדובר בחברה חדשה אשר מעוניינת לבחון את השוק התעשייתי. במקרה זה אין חשודים או נאשמים אשר פגעו בלקוחות של הנבדק.

במסגרת המודיעין העסקי מבקשת החברה החדשה לדעת יותר על מתחרים שלה במטרה להצליח בשוק ולהחזיק את הראש מעל למים.

רוזנטל חקירות הוא משרד חקירות מנוסה ומקצועי הפועל במגוון רחב של תחומים: מודיעין עסקי, חקירות כלכליות ועוד. המשרד הוותיק נוסד ב-1994 ומאז ועד היום מועסקים בו חוקרים מורשים אשר פועלים רבות כדי להביא לכם את המידע שאותו אתם מבקשים.

הכתבה נכתבה, נערכה ופורסמה בעזרת חברת ניהול מוניטין באינטרנט – Ebranding.