עבודות שירות וקנס כספי לניב אסרף וערן נגואקר שביימו את חטיפתם וסיכנו חיילים ושוטרים - 0404
עבודות שירות וקנס כספי לניב אסרף וערן נגואקר שביימו את חטיפתם וסיכנו חיילים ושוטרים חדשות 0404

עבודות שירות וקנס כספי לניב אסרף וערן נגואקר שביימו את חטיפתם וסיכנו חיילים ושוטרים

עבודות שירות וקנס כספי לניב אסרף וערן נגואקר שביימו את חטיפתם וסיכנו חיילים ושוטרים במטרה להשיג רווח כספי בשל חובות כספיים לפני כשלוש שנים.  

עו״ד אפרת פילזר ביזמן, פרקליטות מחוז ירושלים: "ניב אסרף וערן נגואקר הורשעו במסירת ידיעות כוזבות על חטיפה, וגרמו להקפצה של כוחות ביטחון רבים לאזור חברון, והכל במטרה להשיג רווח כספי.

הפרקליטות ביקשה להטיל על הנאשמים עונשי מאסר וטענה כי חומרת המעשה – סיכון חייהם של החיילים והשוטרים שהיו מעורבים במבצע והמשאבים הרבים שהושקעו על מנת לאתר את השניים מצדיקה ענישה משמעותית ומרתיעה.

מדובר במעשה מתוכנן מראש של ביום חטיפה שנמשך שעות רבות באזור רגיש, חודשים ספורים לאחר אירוע חטיפת שלושת הנערים ז״ל. בית המשפט הטיל על הנאשמים עונשי מאסר שירוצו בעבודות שירות וקנס כספי. הפרקליטות תלמד את גזר הדין ותשקול צעדיה".

עו"ד עידן גמליאלי שייצג מטעם הסניגוריה הציבורית את ערן נגאוקר אמר: "ערן הביע חרטה על האירוע וציין כי לא הייתה בכוונתו לגרום להיסטריה ציבורית. בית המשפט קיבל את טענותינו וגזר על ערן עונש מידתי המתחשב ברמת הענישה בעבירות דומות וכן בנסיבות האישיות ובכלל זה, שמדובר בצעיר ללא עבר פלילי ששיקם את חייו לאחר האירוע".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com