1,200 תלמידים מאזור מטה בנימין ובית אל נהנו היום במסגרת יום קהילה ומשטרה - 0404
+
1,200 תלמידים מאזור מטה בנימין ובית אל נהנו היום במסגרת יום קהילה ומשטרה דוברות המשטרה

1,200 תלמידים מאזור מטה בנימין ובית אל נהנו היום במסגרת יום קהילה ומשטרה

1,200 תלמידי כיתות א' עד ח', מאזור מטה בנימין ובית אל נהנו היום במסגרת יום קהילה ומשטרה אותו ערכה משטרת ישראל בשיתוף כוחות החירום וההצלה. במהלך היום נחשפו הילדים לתצוגה מרהיבה של האמצעים העומדים לרשות יחידות המשטרה וכוחות החירום.

דוברות המשטרה

בין האמצעים שהוצגו: תצוגות של שוטרי התנועה והיס"מ, אמצעי יחידות הסיור ורכב הקרקל, מכת"זית, מז"פ, בילוש, לוחמי האש וציוד ההצלה שעומד לרשותם כולל הצגת תכלית חילוץ ממבנה התחנה של כלל הכוחות.

בנוסף התקיימו תצוגות תכלית של פרשים וכלבנים מיחידת בעלי חיים, מתנדבי יחידת חילוץ והצלה של מגילות הדגימו תרגיל חילוץ פינוי מגג התחנה. הילדים נהנו מהפנינג, עמדת ירי צבע ועוד פינוקים.

משטרת ישראל עוסקת מידי יום בפעילויות למען הקהילה שמטרתן להדק ולחזק את הקשר בין יחידות המשטרה השונות לבין רבדי האוכלוסייה השונים.

דוברות המשטרה

ק' שיטור וקהילה של תחנת בנימין רפ"ק רפי ג'אן אמר: "קיום יום קהילה ומשטרה מטרתו להדק ולחזק את הקשר של הקהילה עם המשטרה. התרגשנו לראות את אלפי הילדים מסתובבים בין העמדות השונות בתצוגה שואלים, מתעניינים ומסתקרנים מאמצעי המשטרה שנפרסו לכבודם. כולי תקווה שימים אלו יהפכו למסורת קבועה שכן זו השנה השנייה ברציפות בה אנו מקיימים יום קהילה ומשטרה בהיקף כזה".

דוברות המשטרה