עוברים דירה? כדאי שתבדקו טוב טוב מי המוביל שלכם - 0404
+
עוברים דירה? כדאי שתבדקו טוב טוב מי המוביל שלכם צוות לעניין

עוברים דירה? כדאי שתבדקו טוב טוב מי המוביל שלכם

מי מאיתנו לא עבר דירה לפחות פעם אחת בחייו. חלקנו זוכרים את התקופה הזו כסיוט מתמשך שבמהלכו היה צורך בביצוע עבודות רבות שדרשו היעדרויות ממושכות מהעבודה כמו ארגון החפצים, זריקת חפצים ישנים ואריזת הרהיטים השבירים לקראת ההובלה. אחרים דווקא זוכרים את המעבר לטובה בזכות ההזדמנויות החדשות שנפתחו בפניהם כמו עיצוב הדירה החדשה אליה עברו או היכולת לפתוח דף חדש במקום עבודה חדש.

על כל פנים, רבים מסכימים על כך שקלות המעבר תלויה בחברת ההובלות, ואין זה משנה אם מדובר בהובלת משרד או בהובלת תכולה של בית פרטי.

אני יודע מה עשית בקיץ האחרון

עונת הקיץ היא הזדמנות טובה לעבור דירה. הילדים בחופש, כך שהמעבר אינו פוגע בשגרת הלימודים שלהם, והסיכוי שירד גשם, יטפטף על הארגזים ויפגע בתכולה הוא נמוך. ישראלים רבים עוברים דירות במהלך החודשים יוני, יולי ואוגוסט.

הביקוש הרב למעבר דירות הביא גם לריבוי של מובילים חאפרים אשר מתחזים למובילים מקצועיים, מעניקים שירותי הובלות וגורמים לעוגמת נפש המתבטאת בחפצים עדינים שנהרסו או נשברו במהלך ההובלה ובתביעה בבית המשפט.

4 טיפים שימושיים שישמרו עליכם מפני חאפרים

כאשר אנו מובילים את החפצים שלנו, אנו רוצים להיות סמוכים ובטוחים בכך שהשולחן יקר הערך וכלי המטבח השבירים נמצאים בידיים טובות. טיפים אלה יסייעו לכם להיזהר מפני מובילים חובבניים במיוחד:

להתעקש על שעת הובלה מדויקת – אחד הסימנים הראשונים שעלולים להסגיר את המובילים ולהעיד על מובילים חאפרים הוא איחור כבד. לדוגמה, אם קבעתם את ההובלה לשעה שתיים אחר הצהריים והמובילים הגיעו רק בחמש מבלי להודיע מראש, ייתכן שמדובר במובילים חובבניים. כדי להקדים תרופה למכה, פשוט התעקשו לקבוע שעה מדויקת.

לקבוע פגישה במקום – אנשים רבים מדברים עם נציג חברת הובלות דירה ומסכמים על שעה מדויקת מבלי לקבוע פגישה פיזית לפני כן. פעולה זו יוצרת מעין חוסר התחייבות בין המוביל ללקוח המתבטאת בסגירת הצעת מחיר בלבד.

כדי להימנע מהפתעות בשטח ותשלומים בלתי מתוכננים על תוספת שירות, כדאי לזמן את הנציג של חברת ההובלות לשטח ההובלה. כך הוא יוכל לבחון את מספר הארגזים ואת היקפם ולתת הצעת מחיר מדויקת יותר.

לקבל את סיכום ההזמנה בכתב – אחד הדברים המשמעותיים המבדילים בין חברת הובלות מקצועית לחברת הובלות חובבנית הוא שמירה על סדר עבודה. בחברה מאורגנת תקבלו מכתב לכתובת הדואר האלקטרוני שלכם המפרט את כל השירותים שהזמנתם כולל שעת ההובלה והמחיר הסופי.

אם אינכם מקבלים מכתב כזה וכבר סגרתם עם חברת ההובלות על תאריך ושעה, כדאי לדרוש אותו בתוקף. נוסף על כך, שימו לב כי מובילים חאפרים נוטים לסגור במהירות תאריך ושעה להובלה מבלי לנדב פרטים על שירותים נוספים.

לבדוק את הרישיון – חשוב לבדוק אם ברשותו של המוביל קיים רישיון הובלה. רישיון זה מאפשר לו להשתמש בחמישה כלי רכב בלבד לצורך הובלה. כמו כן, אם אתם זקוקים לשירותי מנוף, מומלץ לברר גם אם למובילים קיים אישור עבודה בגובה רב.

אם חברת ההובלות אינה יכולה לספק לכם את האישור הזה, קיים סיכוי גבוה לכך שמדובר בהובלה בלתי חוקית.

הובלות לעניין

"צוות לעניין הובלות" היא חברה מקצועית ומוכרת אשר עוסקת בתחום ההובלות במשך שנים רבות. היא מספקת מגוון רחב של שירותים הכוללים הובלות עם מנוף, שירותי אריזה, הובלות קטנות וגדולות, הובלות משרדים ועוד.

החברה מצוידת במיטב הטכנולוגיות החדשות המורכבות בתוך רכבי ההובלות, במנוף להובלת פריטים כבדים ובחומרי אריזה איכותיים שאינם פוגעים בחפצים יקרי ערך. העובדים המיומנים של החברה מלווים כל לקוח לארוך כל הדרך, החל משלב האריזה ועד לשלב הסופי של פירוק החפצים.