ט"ו באב מתקרב: המתנות המתוקות שישמרו על הרומנטיקה - 0404
+
ט"ו באב מתקרב: המתנות המתוקות שישמרו על הרומנטיקה רוי שוקולד

ט"ו באב מתקרב: המתנות המתוקות שישמרו על הרומנטיקה

ישראל היא ככל הנראה אחת המדינות הבודדות בעולם שחוגגת את יום האהבה פעמיים בשנה. יש לזה לא מעט יתרונות אבל גם חסרון אחד משמעותי – עם כל כך הרבה ימי אהבה קצת קשה להפתיע בכל פעם מחדש. מצד שני, אפשר גם לקחת את המתנות הקלאסיות ולהעניק להן טאץ' אישי. על מה אנחנו חושבים כשאנחנו מדברים על המתנה הקלאסית? על השוקולד, אבל לא בהכרח בגרסתו המסורתית.

איך משדרגים את השוקולד המסורתי?

כשאתם חושבים על שוקולד לכבוד ט"ו באב אתם בוודאי מדמיינים את מארזי השוקולד הבנאליים, את הבונבוניירה עתיקת היומן או את המארזים שכוללים כמה מותגי שוקולד שאתם מכירים יותר או פחות. אם זה לא נשמע לכם כמו השי הרומנטי ביותר שיש אתם ממש לא טועים, אבל יש גם דרך לשנות את התמונה. למשל, במקום לבחור מארז שוקולד פשוט תוכלו לשלב בין כמה טעמים מפתיעים יותר כמו אספרסו מריר, פיסטוק נוגט, קרמל, פופקראנץ' וכל טעם אחר שנשמע לכם לא שגרתי (והוא באמת כזה). גם בגזרת הטראפלס יש כמה הברקות נדירות, מהשילוב בין ויסקי ושוקולד ועד לשילוב בין לימון לקוקוס מוזהב.

מסר אישי – על גבי השוקולד

דרך נוספת להעניק לשוקולד את המגע הייחודי שלכם היא להפוך אותו ליצירה קצת יותר אישית. כאן יש לכם את האפשרות להחליט עד כמה אתם מתפרעים, וטווח האפשרויות שלכם מגוון בהחלט: אתם יכולים להוסיף טקסט משלכם על גבי טבלת השוקולד, מברכה אינטימית ועד לציטוט מהשיר המועדף עליכם, ואתם יכולים גם להנציח על גבי הפרלינים הקלאסיים תמונה משותפת מהחופשה הראשונה או מיום החתונה, למשל. עם כל כך הרבה אופציות נדמה שבאמת אין סיבה להסתפק בעוד מארז שוקולד מסחרי ונדוש – כשאפשר להעניק מתנה אישית הרבה יותר.

רוי שוקולד

עוד קומבינציות מפתיעות

הזכרנו את השוקולד, את הטעמים המיוחדים ואת המסרים האישיים, אבל גם את המתנה המתוקה הזו אפשר להמשיך וללטש. אפשרות אחת היא לשלב במארז המתנה את בקבוק היין האהוב עליכם, שהרי אין מופלא מהשילוב בין השוקולד האיכותי לבין היין המשובח. תוכלו גם לוותר על המארז המהודר או על תיבת הפח המעוצבת שבה תגישו את הטראפלס והפרלינים – לטובת עציץ אהבה שמורכב כולו משוקולדים בשלל טעמים. בקיצור, אפשרויות יש בשפע, ואתם יכולים להפליג בדמיון ולתכנן מארז שוקולד שלא נראה כמו אף מארז אחר שהענקתם (או קיבלתם) עד היום, כזה שאומר במקומכם את שלוש המילים שכולנו ממש אוהבים לשמוע.

היכנסו לקטלוג מתנות ליום האהבה הישראלי מבית רוי שוקולד המציעים משלוחי שוקולד לכל הארץ.

מבזקיםלכל המבזקים