רוצים לישון בשקט? אתם צריכים מערכת אבטחה מתקדמת - 0404
+
רוצים לישון בשקט? אתם צריכים מערכת אבטחה מתקדמת א.מ מערכות אבטחה

רוצים לישון בשקט? אתם צריכים מערכת אבטחה מתקדמת

כאשר אנו שוהים בתוך ביתנו או מסובבים את המפתח של המשרד, אנו רוצים להיות סמוכים ובטוחים שלא יאונה לנו כל רע. אחרי הכול, בישראל (כמו גם בשאר מדינות העולם) מסתובבים להם חופשי עבריינים ופורצים המעוניינים לפגוע ברכוש או לקחת אותו לעצמם. ואם לא די בכך, הרי שכל מבנה חשוף להתפשטותה של שריפה עקב קצר חשמלי או השארת תנור חימום דולק.

שקט, מצלמים את העסק

בעלי עסקים מעוניינים להתקין מצלמות אבטחה לעסק, מכיוון שהם מודעים ליתרונות הרבים שלהן. ואכן, המצלמות המשוכללות מציעות הגנה טובה:

מידע למשטרה – המצלמות מספקות תיעוד נאמן של אירוע בעייתי כלשהו המפר את שלוות העובדים. במקרה של פריצה וגניבת ציוד יקר, המצלמה היא הכלי המשוכלל ביותר שיכול להסגיר את הפורצים, להביאם לבית המשפט ולגרום להם לשלם פיצויים על הנזק שגרמו.

צוות מעקב – ארגונים גדולים כמו מוסדות ציבוריים שבהם מצויים אנשים רבים מדי יום או חברות הייטק שבהן מצוי מידע רגיש רב, מציבים צוות אבטחה המשקיף מן הצד על כל תנועה חשודה. הצוות מצויד במצלמות אבטחה נסתרות המספקות לו מידע רב על כל התרחשות חריגה.

אויבים מבית – בעל עסק המחליט להתקין מצלמות אבטחה נסתרות ללא ידיעתם של העובדים, יכול לעקוב אחר פעילותיהם בשעות היום ולהבחין אם אחד העובדים אינו מציית לנהלים ופוגע באמונו.

מאבטחים את הבית

מערכות אבטחה לבית יכולות לעשות את ההבדל בין בית מאובטח לבית רגיל החשוף לפורצים ולעוברי אורח חשודים. לדוגמה, אחת ממערכות האבטחה היעילות היא האינטרקום המאובטח באמצעות קוד כניסה, ומונע את כניסתם של אנשים בלתי רצויים אל תוך מבנה המגורים.

הבית שמתריע על אירוע חריג

אנו נמצאים מחוץ לבית במשך רוב שעות היום, וכשאנו חוזרים אליו כדי לנוח מעט מהיום הארוך שעבר עלינו, אנו עלולים לגלות שמישהו פרץ אליו. מערכת אזעקה לבית המותקנת במסגרת טכנולוגיית הבית החכם, מאפשרת לדיירים לקבל התראה לטלפון הנייד – כך תוכלו לעקוב אחר הבית גם מרחוק.

מחפשים מצלמה איכותית כדי לשמור על הבית? חברת א.מ מערכות אבטחה מציעה ציוד אבטחה עמיד ומקצועי. הצוות שלה מגיע עד לבית העסק או הבית כדי להתאים את הציוד ולהתקינו.

התוכן נכתב על ידי כותבי תוכן לאתרים מבית אוצר מילים – כתיבה שיווקית וקופירייטינג.