כך תתעדו את האירוע המרגש שלכם דרך העדשה - 0404
+
כך תתעדו את האירוע המרגש שלכם דרך העדשה Pixabay

כך תתעדו את האירוע המרגש שלכם דרך העדשה

אירועים חגיגיים הופכים את חיינו למלאים ועשירים. הם מפגישים בינינו לבין אנשים חדשים או מכרים ותיקים שלא ראינו במשך זמן רב. מעבר לכך, הם מספקים לנו אטרקציות מרהיבות כמו שולחן ממתקים או הפרחת יונים, אך מעל לכל הם גורמים לנו להיות עדים לרגעים מרגשים בחיים שהיינו רוצים לזכור לנצח. וכאן בדיוק המצלמה נכנסת לתמונה.

רגעים קטנים ומשמעותיים

מתחתנים? צלם חתונות הוא האדם שאתם רוצים לראות בחתונה שלכם, מכיוון שהוא הסיבה לכך שתוכלו להעביר את תחושת האירוע לחברים, מכרים, בני משפחה ואפילו הילדים והנכדים שיהיו לכם. צלם מקצועי יודע מתי לערוך סרטון וידיאו ובאיזה שלב לתפוס את הרגעים הקטנים באמצעות תמונות סטילס. אלה יכולים להיות רגעים בלתי מורגשים כמעט שאומרים המון, כמו תמונת תקריב של החתן העונד לכלה את הטבעת או הדמעה הקטנה המבצבצת מעיניה של האם בעת החופה. הצלם יודע לתעד את הרגעים הטבעיים, כמו גם צילומים "מבוימים" יותר של בני משפחה אשר מתאספים יחד לצד החתן והכלה.

כך תבחרו צלם

לפני שאתם יוצרים קשר עם צלם לחתונה, מומלץ לבחון כמה דברים:

ניסיון – צלם הופך למיומן ואיכותי בזכות ניסיון הצילום שלו. העין המיומנת שלו יודעת לכוון את המצלמה כך שתוכל להפיק את התמונה המושלמת.

תיק עבודות – צלמים נבדלים בסגנונות הצילום שלהם. בחנו צילומים קודמים של הצלם והחליטו אם הוא מתאים לכם.

הצעת מחיר – האם הצעת המחיר נראית לכם הגיונית, או אולי זולה מדי? מומלץ לבדוק את ממוצע המחירים בשוק ולא להזדרז ולפנות לצלם שמחיריו זולים באופן שעלול להחשיד. גם המחיר מבטא את המקצועיות.

יחס אדיב – הצלם הוא האדם שילווה אתכם ואת האורחים שלכם לאורך כל האירוע, ולכן עליו להעניק יחס אישי ולבבי לכל המצולמים כדי להפיג את החששות של כל אלה המרגישים שלא בנוח אל מול המצלמה.

מתחתנים בקרוב? תכלת צילום אירועים מעסיקה צלמי חתונות מקצועיים שיתעדו כל פרט ופרט באירוע שכל כך חשוב לכם. החברה המקצועית מספקת שירותי צילום לא רק לחתונות, אלא גם לאירועים כמו בריתות, מסיבות בר מצווה ובת מצווה, אירועים עסקיים וכדומה.

הכתבה נכתבה, נערכה ופורסמה בעזרת מגזין צרכנות ישראלית – Saleinfo.