על רצף מבצעים חשאיים בשטחי אויב: תעודת הערכה לשייטת 13 - 0404
על רצף מבצעים חשאיים בשטחי אויב: תעודת הערכה לשייטת 13 דובר צה״ל

על רצף מבצעים חשאיים בשטחי אויב: תעודת הערכה לשייטת 13

מפקד זרוע הים, אלוף אלי שרביט, העניק תעודות הערכה לשייטת 13, פלגת הביטחון השוטף 916 ויחידות נוספות בזרוע הים ומחוצה לה.
 
בטקס הוענקו תעודות הערכה ליחידות ומפקדיהם על רצף מבצעים חשאיים בשטחי אויב והצלחות מודיעיניות. מדובר ברצף מבצעים מורכבים ומשמעותיים, שנועדו להמשיך ולשמור על עליונותה של מדינת ישראל במרחבי הים, כנגד התעצמות אויבנו, ותרמו באופן ישיר לביטחון המדינה.
 
בין היתר, הוענקו תעודות הערכה אישיות למפקד שייטת 13, אלוף-משנה טל, למפקד פלגה 916, סגן-אלוף בוריס שוסטר, למפקד פלגת לוחמים בשייטת 13, סגן-אלוף ר׳, ולמפקדים נוספים.

מקבלי התעודות פעלו בנחישות, מקצועיות ואומץ לב באופן חשאי בשילוב ובתיאום הרחק מגבולות מדינת ישראל.

דובר צה״ל

דובר צה״ל

 
מפקד זרוע הים, אלוף אלי שרביט: ״זרוע הים היא זרוע ארוכה וחשאית, הפועלת בכל הזירות המבצעיות ומבססת בפעולותיה את ביטחון ישראל. שורת המבצעים הארוכה עליה מקבלים אתם תעודות הערכה מבטאת הלכה למעשה את ההכרח במימוש פעילות מבצעית ייחודית.

זו תעודה שכל כולה הוקרה למקצועיות ולנחישות, לעולם ערכים מופתי שהיוו את המסד להצלחות. אני מודה לכם היום על עשייתכם, הוסיפו לצעוד בדרככם הנחושה, הערכית, המבטיחה לאורך זמן את עליונותינו הימית ואת ביטחון ישראל״.
 

דובר צה״ל

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com