ערבי מעוספיה נעצר בחשד לעבירות פדופיליה ברשת בלפחות 14 קטינות - 0404
+
ערבי מעוספיה נעצר בחשד לעבירות פדופיליה ברשת בלפחות 14 קטינות דוברות המשטרה

ערבי מעוספיה נעצר בחשד לעבירות פדופיליה ברשת בלפחות 14 קטינות

במסגרת חקירה רגישה שניהלה המשטרה בשבועות האחרונים על מנת לשמור על שלומם וביטחונם של קטינים, עצרו שוטרי תחנת עכו ערבי תושב עוספיה בן 19, בחשד לביצוע עבירות פדופיליה ברשת וסחיטה באיומים כנגד 14 קטינות.

החשוד נעצר לפני כחודש בגין העבירות האמורות ומעצרו הוארך מאז בבית משפט השלום עכו, בהתאם למסוכנות העולה מהחשדות המיוחסות לו וצרכי החקירה, כאשר הבוקר הוגשה נגדו בקשה למעצר עד תום הליכים, במסגרת הצהרת תובע שגובשה בפרקליטות מחוז חיפה.

על פי החשד, יצר החשוד קשר ברשת עם קטינות מכל רחבי הארץ בטווח הגילאים 12-16 וביקש מהן לשלוח אליו תמונות אינטימיות, תוך שהוא סוחט את קורבנותיו באיומים שיפרסם את תמונותיהן ברבים, במידה ולא ישתפו פעולה או ינתקו עמו את הקשר.

החקירה החלה לאחר שזוג הורים מהצפון דיווחו במשטרה על אדם זר שיצר קשר עם בתם ואיים עליה כי אם לא תחדש עמו את הקשר באינסטגרם, יחשוף תמונה אינטימית שלה שהיתה ברשותו (לאחר שהצליח לשכנע אותה לשלוח אליו) ויפיץ אותה ברבים לכל מכריה.

לאחר שהתקבלו עוד 2 תלונות נוספות, שהציגו דפוס פעולה דומה והובילו גם הן לאותו חשוד, הוא נעצר. ככל שהתקדמה החקירה והתפתחה, הצליחו חוקרי המשטרה לאתר בחקירתם עוד 11 קורבנות אשר עד כה לא התלוננו במשטרה.

סה"כ אותרו ע"י המשטרה 14 קטינות בגילאים 12-16 אשר על פי החשד נפלו קורבן למעשיו ולאיומיו של החשוד.

הבוקר הוא הובא לבית משפט השלום בעכו, אשר קבע את הארכת מעצרו עד תום הליכים, בחשד לעבירות מין בקטינות באמצעות הרשת וסחיטה באיומים.