איך תשיגו הדברה ב-100 ש"ח בלבד? - 0404
+
איך תשיגו הדברה ב-100 ש"ח בלבד? צ'יק צ'ק ג'וק

איך תשיגו הדברה ב-100 ש"ח בלבד?

הדברה עצמית: האם היא באמת יעילה?

וודאי שכן. הדברה עצמית יכולה להיות יעילה מאוד כשנעשה שימוש בחומר הדברה מקצועי וכמובן, גם ההדברה נעשית במקומות המתאימים. בייחוד במקרים בהם קיימת נגיעות נמוכה יחסית של ג'וקים, ההדברה העצמית היא אפילו מומלצת עבור מי שמעוניין לחסוך תקציב וזמן.

אם אינכם בטוחים איזו נגיעות נחשבת ל"נמוכה", לעומת נגיעות גבוהה שמחייבת הזמנת איש מקצוע, הנכם מוזמנים ליצור קשר להתייעצות.

האם יש משמעות לסוג חומר ההדברה נגד ג'וקים?

קודם כל, חשוב להבין כי חומר הדברה "נגד" ג'וקים יכול לכלול מגוון רחב של חומרים. קיימים חומרים ירוקים, אפקטיביים לזמן ארוך או לזמן קצר וכד'. חומר הדברה מקצועי כפי שאנו מגדירים אותו הוא חומר הדברה שאפקטיבי לזמן ארוך וכמובן שעדיף שיהיה חומר הדברה ירוק ולא רעיל.

עבור מי שלא מכיר היטב את ההבדלים, חומר הדברה ירוק מבוסס על חומרים טבעיים ולכן החומר לא רעיל לבני אדם. עם זאת, ייתכנו מצבים בהם גם חומר ההדברה הירוק יהיה רעיל ברמות משתנות, כאשר הדבר תלוי מטבע הדברים בעיבוד החומר ובמרכיבים שלו.

האם חומר להדברה עצמית פחות יעיל מהחומר בו משתמשים מדבירים מקצועיים?

חומר ההדברה שלנו שווה ערך לחומר הדברה של מדביר מקצועי, כך שמבחינה זו אין הבדל ביעילות. בנוסף, כדי למקסם את השפעת הריסוס, אנו מדריכים את הלקוחות שלנו באשר לאופן ההדברה הנכונה. מבחינתנו בכלל, אנו מעדיפים להציג לפני הלקוח את כל אופציות ההדברה, כדי שיוכל לבחור בעצמו את האפשרות המתאימה לו.

האם לתקופה בה נדביר עצמאית את הבית יש משמעות?

בכל הקשור לג'וקים, קיימים זנים שנפוצים לאורך כל השנה, בעוד שקיימים כאלה שנפוצים בעיקר בקיץ. לכן, התקופה האידיאלית להדברה היא לפני הקיץ, כדי להכין ולהגן על הבית מפני כל סוגי התיקנים.

עם זאת, גם אם תדבירו במועד אחר זה בסדר, פשוט הקפידו להדביר בתדירות נכונה כדי לשמור על אפקטיביות החומר.

חברת צ'יק צ'ק ג'וק עומדת לשירותכם עם חומר הדברה ירוק ויעיל במחיר מעולה של 100 ₪ בלבד! הנכם מוזמנים ליצור אתנו קשר באתר ולקבל מידע נוסף אודות חומר ההדברה ושירותי הדברה נוספים.