חדשות מחשבים ועדכוניהם - פיתוחים טכנולוגיים - 0404
+
חדשות מחשבים ועדכוניהם – פיתוחים טכנולוגיים פורטל הטכנולוגיה ג'ירפה

חדשות מחשבים ועדכוניהם – פיתוחים טכנולוגיים

טכנולוגיה וחדשנות מהוות מילים נרדפות למודרניזציה, ואין ספק שזו מתבטאת בהשתכללותן והתייעלותן של המכשירים האלקטרוניים והחשמליים השונים. בראשם של המכשירים השונים עדיין עומד המחשב בעל השימושים הרבים – הוא נפוץ לשימוש בעבודה, בלימודים ובשעות הפנאי, קרי גיימינג לדוגמה.

הפיתוחים הטכנולוגיים נוטים להתעדכן תדירות, ובהתאם גם חדשות מחשבים ועדכוניהם. נושמים טכנולוגיה? הנה כל מה שעליכם לדעת בהקשר לפיתוחים האחרונים הקשורים בעולם המחשוב.

גיימרים? הכירו את המקלדת המשוכללת Hermes P2

המקלדת מבית חברת Gamdias משנה את כל חוקי המשחק. ראשית, היא מפתיעה מאוד בעיצובה המדליק והססגוני – תצוגת אורות צבעונית ומשתנה על גבי המקלדת השחורה שמבהירה שוב עד כמה טכנולוגיה ושיק ממתמשקים בהצלחה. למקלדת 6 אפשרויות תאורה מיוחדות ומדליקות שיהפכו כל הקלדה פשוטה וסתמית לחווייתית במיוחד.

אפשרות חדשנית נוספת במקלדת, שלא בטוח עד כמה תצליחו להסתגל לה, היא האפשרות להחליף את סדרי המקשים במקלדת. אינכם מוכרחים לעשות זאת כמובן, אך אם תרצו, תוכלו לייעל את השימוש וההקלדה.

אי אפשר לדבר על המקלדת מבלי לעסוק בביצועיה. המקלדת נוחה מאוד ללחיצה, אינה רועשת ומגיבה באופן מהיר וחלק להקלדה וכן לביצועי משחקים שונים.

(לחדשות גיימינג)

המחשב הנייד המרשים של אסוס

לא, אנחנו לא מתכוונים לחברת האופנה, אלא ל-ASUS, חברת המחשוב הטאיוואנית. דגם ה-ZenBook Pro 15 שיושק בקרוב יפגיש אותנו עם מעבד שש ליבות, המהווה חדשנות בכל הקשור למחשבים ניידים ובייחוד לדקים ולקלים שביניהם. הגלגול היוקרתי של מחשב הנייד הקודם יפגיש אותנו עם מספר אפשרויות בחירה – בחירה במחשב בגודל הנחשק 15.6 אינץ' ברזולוציה רגילה (ואיכותית) או לבין הרזולוציה האולטימטיבית – 4K שתומכת במגע.

מלבד הגודל, ניתן יהיה לבחור גם כרטיסי מסך, סוללה וכן גודלם של כרטיס הזיכרון ונפח האחסון. מפרט הנתונים המרשים הופך למפליא ממש לנוכח העובדה שמעטפת המחשב דקה וקלה במיוחד – במשקל הנע עד 2.02 קילוגרמים בלבד (תלוי במפרט הנבחר) ובעובי של 18.6 מילימטרים. למעבדי המחשב ביצועים מהירים במיוחד שללא ספק יהפכו אותו למבוקש במיוחד.

(לחדשות על מחשבי אסוס)

עם יד על הדופק

הטכנולוגיה מתחדשת ומתעדכנת תדירות ועל כן, אם ברצונכם לעמוד בקצב שלה, מומלץ לעקוב אחר אתרי הטכנולוגיה המובילים ברחבי הרשת וכן אחר עדכוני חברות הטכנולוגיה השונות המספקות מידע מעודכן וטרי. באמצעות מעקב חדשותי קבוע, תוכלו לבצע בחירות מושכלות יותר בחיפושכם אחר מכשירי טכנולוגיה שונים ולא לרכוש מוצר כלשהו רק משום שהוא החדש ביותר בשוק וזכה לתהודה נרחבת, אלא לאחר סקירה רצינית ומוקפדת של כלל מאפייניו השונים.