המועצה המקומית חריש קיבלה פרס נובל של עולם הניהול - 0404
המועצה המקומית חריש קיבלה פרס נובל של עולם הניהול

המועצה המקומית חריש קיבלה פרס נובל של עולם הניהול

העמותה לניהול פרוייקטים בישראל החליטה להעניק למועצה המקומית חריש את המקום הראשון בתחרות פרוייקט השנה לניהול המקצועי של PMI ישראל על חינוך ותרומה לקהילה של המועצה. לראשונה זוכה מועצה מקומית בפרס כה חשוב המעיד על התנהלות המועצה בשלל החלטותיה ותיפקודה בכל המחלקות במועצה.

את הפרס היוקרתי מעניקה העמותה PMI לניהול פרויקטים בישראל אחת לשנה לפרוייקט ניהולי מכל מיני חברות ישראליות אשר מראות את יכולות הניהול שלהם בין היתר משתתפות בתחרות התעשייה האווירית, משרדי ממשלה צה"ל וחברות אזרחיות וממשלתיות נוספות. מטרת העמותה היא לעודד מנהלי פרויקטים לעבוד על פי מתודולוגיה סדורה של ה-PMI קרי ה-PMBOK ולהביא למצוינות בתהליך ניהול הפרויקטים, להביא לתוצאות ביצוע טובות ולשביעות רצון כל בעלי העניין ככל האפשר.ועל כך חריש מקבלת את הפרס.

הועדה שבחרה את הפרס הם משה יונה, יו"ר הוועדה וארז קוטנר מומחים בנהול פרוייטקים. סדר העבודה הניהולית של המועצה בחריש הוא מהמתקדמים בישראל ורק עיריית תל אביב מתנהלת בצורה דומה שזכתה להוקרה מהארגון הנחשב לטוב בעולם בניהול פרוייטקים. דבר זה מראה כי חריש בונה את עצמה כעיר מודרנית ויעילה ומתאימה לצרכים של תקופה זאת במאה העשרים ואחת.

ראש המועצה יצחר קשת יקבל את הפרס היוקרתי בטקס מיוחד בכנס השנתי של העמותה במלון דויוד קונטיננטל בתל אביב. הפרס אומנם חשוב אב בחריש אומרים שזה דבר המראה על עבודת המועצה בכלל שיש נסיון מעולה בניהול מהרמות הגבוהות והמתקדמות הארץ שאין אף עיריה או מועצה שנמצאים ברמות האלאה למעט עיריית תל אביב.

ראש המועצה יצחק קשת: "התבשרתי בדבר זכייתנו באחד הפרסים החשובים ביותר אשר יכול לתת אות כבוד להתנהלות המועצה בכל הקשור לניהול הפרוייקטים והיכולות שלנו בכלל".

במקום שני ושלישי זכו אלביט וחיל האויר.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com