ניסיון רצח, סחר באמצעי לחימה וסחיטות: בתום חקירה סמויה, נעצרו 7 תושבי אום אל פחם - 0404
+
ניסיון רצח, סחר באמצעי לחימה וסחיטות: בתום חקירה סמויה, נעצרו 7 תושבי אום אל פחם דוברות המשטרה

ניסיון רצח, סחר באמצעי לחימה וסחיטות: בתום חקירה סמויה, נעצרו 7 תושבי אום אל פחם

‏במסגרת המאבק שממקדת משטרת ישראל באזור ואדי ערה ובאום אל פחם בפרט, נגד עבירות אלימות חמורות ומסוכנות, מתוך מטרה לצמצם את היקף הפשיעה האלימה, לשמור על בטחון הציבור הנורמטיבי ולהכניס אחרי סורג ובריח את אלה החשודים בסיכון שלומם של תושבי העיר, עצרה המשטרה הלילה בתום חקירה סמויה, 7 תושבי המקום.

כאמור, החקירה הסמויה נערכה בחודשים האחרונים באום אל פחם, בעקבות מספר אירועי אלימות קשים, במטרה לחשוף את מבצעי העבירה, לאסוף ראיות הקושרות אותם לעבירות ולתפוס אמצעי לחימה המוחזקים ברשותם שלא כדין ומשמשים לביצוע העבירות.

בתוך כך, פעלה היחידה המרכזית באופן סמוי, תוך שימוש במגוון אמצעים מבצעיים העומדים לרשות משטרת ישראל במישור המודיעיני והטכנולוגי, על מנת לאסוף את הראיות הנדרשות במספר תיקי חקירה המנוהלים ביחידה.

הלילה, עם קבלת האות למעבר לשלב הגלוי, נכנסו כוחות משטרה רבים של מחוז חוף בסיוע יחידות מיוחדות של משמר הגבול ויחידת הכלבנים לאום אל פחם ועצרו את 7 החשודים בביתם, דמויות דומיננטיות המשפיעות עפ"י החשד באופן ישיר על היקפי הפשיעה בעיר, לצד חיפוש שנערך בבתיהם במטרה לתפוס ראיות, מוצגים ופריטי לחימה שעפ"י החשד נמצאים ברשותם.

 

מבזקיםלכל המבזקים