מנוף סל: פתרון מהיר וללא קושי להעלאת ציוד כבד - 0404
+
מנוף סל: פתרון מהיר וללא קושי להעלאת ציוד כבד צילום: יח"צ

מנוף סל: פתרון מהיר וללא קושי להעלאת ציוד כבד

העלאת ציוד כבד או חומרי גלם למקום גבוה נתקלת במקרים רבים בקשיים. ישנם מתקנים שונים שניתן להסתייע בהם ולבצע את המשימה במהירות רבה ולא כל קושי.

מנוף סל הוא אחד הפתרונות הטובים ביותר למשימות מסוג זה ואפשר לסמוך עליו בכל הפרמטרים. מדובר על מתקן שהוא לא פחות מגאוני וחברות רבות עושות בו שימוש כבר שנים רבות. המנוף נראה כך על שם הסל שמחובר בקצהו. סל זה מיועד לאדם אחד או שניים וכמובן לנשיאה של מטען בדרגות משקל שונות.

לא בכל מקרה תזדקקו למנוף סל, אך ישנן פעולות שלא תוכלו לבצע בלעדיו. רב החברות אשר מתמחות בעבודה עם מנוף מספקות מענה מקצועי בתחומים של הרמה או הובלה של מטענים, הרמה והורדה של חומרי בניה שמיועדים לבנייני מגורים או משרדים שהנמצאים בשלבי הקמה ואפילו הובלות של בלות עצומות של חומרי בניה כבדים.

מה עוד מציעות החברות?

חברות אשר מציעות שירותי הרמה מתחלקות לשניים:

ישנן חברות אשר יציעו לכם שירותי הובלה והרמה.

חברות אחרות יציעו לכם שירותי הרמה בלבד כאשר הן יציבו את המנוף בסמוך למבנה המיועד וירימו למענכם את חומרי הבניה, הברזלים המלט וכלי העבודה.

בחירת מנוף צריכה להיות מקצועית נטו ולהתחשב בגורמים שונים אשר תלויים בסוג העבודה שאתם מתכננים לבצע, גובה ומשקל החפצים או החומרים שאמורים להיות מורמים אל על. יש לשים דגש מיוחד על כושר הנשיאה של המנוף ולבדוק לאיזה גובה הוא מסוגל להגיע. ישנן חברות הרמה והובלה שמצוידות במנוף שמסוגל להגיע גם לקומה ה-18 של בנין (65 מטרים).

צי של משאיות

חברת הרמה מקצועית תהיה מצוידת לבטח בצי של משאיות אשר על גבן אפשר לשנע מנופי סל מסוגים שונים. כך ניתן יהיה לספק מענה איכותי ומקצועי לכל דורש ללא בכל תחום. אין זה משנה אם אתם חברת בניה, יבואן, מפעל, יצואן או שמא לקוח פרטי. אם מדובר על לקוח פרטי אז הם יהיו זקוקים בדרך כלל למנוף סל שמיועד לבניין מגורים. במקרים רבים מדובר על הובלה של פסנתרים, אמבטיות, ג'קוזי או התקנה של מערכות מיזוג בקומות גבוהות.

במקרים אחרים ישנה אפשרות להזמין מנוף סל לעבודות גיזום שונות, כמו למשל עבודות של גיזום עצים לפני עונת החורף, או גיזום של ענפים שעלולים לפגוע בקווי מתח, טלפון ועוד. בתחום התעשייה ישנה דרישה גבוהה לשירותי הרמה שונים:

  • הובלות של משטחי סחורה.
  • הובלה של ציוד כבד ממקום למקום.
  • שינוע מכונות תעשייתיות (גם בתוך תחומי המפעל).
  • העברה של מפעל שלם.
  • הרמה של בלות ענקיות של חומרי גלם שונים.

יצוא של חומרי גלם זקוק גם הוא לשירותי הרמה והובלה ומומלץ לבחור בזו שמספקת הובלה והרמה של קונטיינרים, מכולות, מבנים ומשטחים של סחורה.

במי כדאי לבחור?

רק חברות מקצועיות ישמרו על הציוד היקר שלכם במהלך ההובלה. יש לציין שפניה לחברה לא מקצועית עשויה להביא לנזקים לציוד שלכם ולגרום לנזק כלכלי רציני. חשוב לוודא את מידת האחריות אשר מסופקת על ידי החברה, מהי איכות המשאיות ובעיקר לוודא שמדובר בצוות מקצועי שמכיר את העבודה ויודע לתפעל את הכלים הכבדים ללא בעיה.

מומלץ לערוך סקר שוק קצר ברשת האינטרנט, לבדוק המלצות של לקוחות אחרים ולאתר כשלים. כיום קל מאוד להגיע לחברות הטובות ביותר שכן הלקוחות יודעים לזהות חברה איכותית על פי ההמלצות והכתבות ברשת. בנוסף כדאי לברר מי הם לקוחות החברה כיום ולשאול לדעתם בנושא. מנוף סל הוא ללא ספק הפתרון האולטימטיבי למשימות הרמה מתקדמות.

למידע נוסף: תומר מנופים – השכרת מנופי סל לעבודה בגובה