מודיעין מדווחת על התחלת הקידוח בפרוספקט Trinidad 7 בפרויקט Mountain View‏ - 0404
מודיעין מדווחת על התחלת הקידוח בפרוספקט Trinidad 7 בפרויקט Mountain View‏ 0404

מודיעין מדווחת על התחלת הקידוח בפרוספקט Trinidad 7 בפרויקט Mountain View‏

שותפות חיפושי הנפט והגז, מודיעין אנרגיה, דיווחה היום (ראשון), על התחלת הקידוח בפרוספקט Trinidad 7 שבפרויקט Mountain View. הקידוח צפוי להימשך מספר שבועות (לא כולל מבחני הפקה), ולהגיע לעומק סופי של כ-4,176 מטר. מדוח המשאבים עולה כי האומדן הטוב ביותר למשאבי נפט וגז בקידוח נאמד בכ-5.4 מיליון חביות, המצויים בארבע שכבות מטרה, אשר כולן תיבחנה בקידוח זה.

התקציב הכולל של הקידוח נאמד בכ-1.6 מיליון דולר, ועלות מבחני ההפקה, ככל שיוחלט על ביצועם, כ-0.8 מיליון דולר נוספים. למודיעין החזקה של כ-26% בקידוח זה, וחלקה בתקציב הקידוח נאמד בכ-416 אלף דולר וכ-208 אלף דולר נוספים, אם יוחלט על ביצוע מבחני הפקה.

בימים אלו מבצעת מודיעין מבחני הפקה בקידוח Bordeaux שבפרויקט GrapeVine, וזאת לאחר שבקידוח נמצאו סימני נפט משמעותיים. בדוח משאבים שהוכן ע"י מעריך חיצוני הוערכו משאבי הנפט והגז בפרוספקט בכ-13.6 מיליון חביות.

בסוף אפריל דיווחה מודיעין כי קידוח Cassini הגיע לעומקו הסופי, וגם בקידוח זה נמצאו סימנים משמעותיים להימצאות גז ונפט. השותפים בקידוח ובכללן מודיעין נערכים לביצוע מבחני הפקה, שצפויים להתחיל בחודשים הקרובים. בדוח משאבים שהוכן ע"י מעריך חיצוני, הוערכו משאבי הנפט והגז בפרויקט Cassini בכ-24.2 מיליון חביות נפט. למודיעין החזקה של 35.625% מהזכויות בפרויקט Cassini.

ביום רביעי שעבר, פרסמה מודיעין את התוצאות הכספיות לרבעון הראשון לשנת 2018. חלקה של השותפות בהכנסות מהקידוח הראשון בפרוספקט Sauvignon בפרויקט Grapevine נאמד בכ-340 אלף דולר. בתקופה הקרובה צפויה להסתיים הקמתם של מתקני ההפקה הקבועים, אשר יורידו באופן משמעותי את עלויות ההפקה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]