אפי שרון יתמודד על ראשות מוא"ז בנימין - 0404
+
אפי שרון יתמודד על ראשות מוא"ז בנימין

אפי שרון יתמודד על ראשות מוא"ז בנימין

אפי שרון, חבר מליאת מועצה אזורית בנימין מטעם מעלה מכמש, הכריז הבוקר (ראשון) על התמודדותו לראשות המועצה. בין תפקידיו במליאה, שרון משמש כיו"ר ועדת ישובים וחבר ועדות חינוך והנהלת מועצת בנימין. שרון הוביל את הבחינה המחודשת לתקצוב ישובים והשנה אף הצליח לעצור קיצוץ של כ-3,000,000 ש"ח שצפוי היה לרדת מתקצוב הישובים במועצה. 
 
שרון פועל במועצת בנימין ובכנסת לביטול אגרות השמירה בישובים, ובמקביל בקידום העסקים באזור, לרווחת תושבי בנימין. כמו כן, אפי שרון פועל לקידום תיכונים מקומיים בבנימין, כיוון שכיום רוב נוער בנימין נאלץ ללמוד במסגרות רחוקות מהבית. 
 
"כדי להתקדם ולהיטיב עם התושבים המועצה שלנו צריכה שינוי." אומר שרון. "תושבים רבים חשים מקופחים ובצדק. העוגה התקציבית מחולקת באופן לא שוויוני ולא מתאים. אין מספיק תשומת לב לתושבים החילוניים והחרדים, אין מספיק התייחסות לנוער ולצעירים, אין מענה חינוכי הולם לאוכלוסייה המגוונת, ולעסקים המקומיים מגיעים יותר תמריצים. זה אינטרס משותף. יזמות עסקית מקומית תייצר מקומות תעסוקה ותאפשר הכנסה נוספת ומשמעותית לישובים, שבאמצעותה ניתן יהיה להוזיל מיסים ועלויות ולקיים פעילויות תרבות, רווחה וחוגים ברמה גבוהה שלא הכרנו".
 
שרון מאמין שכדי לשפר את רמת החיים ולהוזיל את יוקר המחיה יש לפתח את המועצה ולהגדיל את כמות התושבים החיים בה והוא מתכוון לפעול בנדון, על מנת לשפר את איכות החיים. "כשהישובים יגדלו ניתן יהיה לשפר את מתן השירותים". שרון נשוי לתמי, גננת חינוך מיוחד, ואב לחמישה ילדים.