אלקין החליט: אתמודד לראשות עיריית ירושלים - 0404
אלקין החליט: אתמודד לראשות עיריית ירושלים שלמה מור, 0404

אלקין החליט: אתמודד לראשות עיריית ירושלים

השר להגנת הסביבה זאב אלקין, הודיע היום (חמישי), על התמודדותו לראשות עיריית ירושלים. אלקין אמר כי הוא מוכן לוותר על משרתו כשר וחבר קניבט עבור ירושלים.

אלקין בהודעתו: "הודעתי כעת לראש הממשלה כי החלטתי להתמודד לראשות העיר. אני מוכן לוותר על משרה של שר בכיר וחבר קבינט עבור ירושלים כי ירושלים היא אתגר ברמה הלאומית בעל חשיבות עליונה.
אבקש את אמונכם ותמיכתם בבחירות".

יוסי חביליו, יו"ר "מצילים את ירושלים" ומועמד לראשות העיר, הגיב על הצהרת אלקין: "אלקין זקוק למדריך לטרמפיסט בירושלים, כי הוא רק עוד טרמפיסט שמבקש להפוך את כיכר ספרא למקפצה בדרך לג'וב הבא. ירושלים מספיק חשובה כדי שינהיג אותה ראש עיר שאכפת לו ממנה ולא מיכולתו להשיג קידום אישי על חשבונה.

ראש עיר שהוכיח את עצמו בפעולות למען העיר ותושביה ולא רק בדיבורים מרחוק. בחירה באלקין תהיה המשך לעידן ברקת בו האינטרסים של העיר שועבדו לטובת האינטרסים הפוליטיים של העומד בראשה".

מתמודד נוסף, משה ליאון: "אני מברך על כל מתמודד שמעוניין לתרום לעיר. יחד עם זאת, אני ממשיך לפעול בכל הכוח למען תושבי ירושלים כפי שעשיתי בשנים האחרונות. אתמודד עד הסוף ואנצח".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]