קמפיין ׳משחק מכור׳: ״הפסיקות בעליון מוטות באופן תמידי על פי אג׳נדת שמאל" - 0404
קמפיין ׳משחק מכור׳: ״הפסיקות בעליון מוטות באופן תמידי על פי אג׳נדת שמאל

קמפיין ׳משחק מכור׳: ״הפסיקות בעליון מוטות באופן תמידי על פי אג׳נדת שמאל"

לקראת הדיון בהרכב מורחב שיתקיים בבג"ץ ביום ראשון בעתירות של ארגוני שמאל קיצוני כנגד חוק ההסדרה, יצאו פורום מטה היישובים ביום ראשון השבוע בקמפיין נרחב בשם "משחק מכור".

על פי יוזמי הקמפיין, מטרתו הינה להציג את התמונה האמתית בעיני הציבור ולהראות כי החלטות בג"ץ בנושאים שונים הם למעשה משחק מכור. "בכל מה שקשור לערכים לאומיים ויהודיים המשחק בבית המשפט העליון הוא מכור, הפסיקות מוטות באופן תמידי על פי אג׳נדת שמאל ולכן הוא גם לא יהסס לפסול חוקים והחלטות המשקפות את רצון רוב העם והחלטות דמוקרטיות שהתקבלו ע"י נציגיו", כך על פי מטה היישובים.

הקמפיין מזכיר החלטות עבר של שופטי העליון אשר עוררו כעס ותרעומת ציבורית בשל ההתערבות הבוטה של השופטים בהכרעות דמוקרטיות לגיטימיות תוך הכנסת האג׳נדה האישית של השופטים המזוהה עם אגפי השמאל הליברלי כגון החלטותיו בנושא גירוש המסתננים ועוד.

אי החלת חוק ההסדרה למעלה משנה לאחר חקיקתו על ידי הכנסת, פוגע רבות במתיישבים. דוגמא לפגיעה שכזאת ניתן לשמוע מבני מהלא, חבר ועד הישוב מעלה מכמש אשר ניסה להתקין יחידת דיור שתתאים לצרכים של בנו אלעזר בן ה-18 הלוקה במוגבלות שכלית ואוטיזם, מה שמצריך השגחה 24/7. "כשהתחלנו את התהליך לשיפוץ היחידה עבור אלעזר, התברר שהבית שלנו, יחד עם עוד בתים, הוצא מגבולות הקו הכחול ע״י המנהל האזרחי״ אומר מהלא ומוסיף ״הדבר הזה הפך אותנו ועוד משפחות רבות לעבריינים בעל כרחינו, ללא אפשרות לקבל היתר בנייה ולבצע את השינויים מחויבי המציאות באופן חוקי. אנחנו משפחה נורמטיבית, תורמת לקהילה, שירתי בסדיר ובמילואים ביחידה קרבית. כנ״ל ילדינו הגדולים", מספר בני בכאב.

עוד הוסיף, "אני גם מכיר זוגות מבוגרים שמעוניינים להתקין את ביתם לתקופת הגיל השלישי, ולא יכולים לבצע זאת מאותה הסיבה בדיוק. במצב הנוכחי בו עמותות השמאל והבג״ץ נושפים אש בפניה של ההתיישבות, ממשלת ישראל לא מסוגלת ליישם את הריבונות שלה ולמשול. ללא חוק ההסדרה, גירוש משפחות נוספות והחרבת ביתם הוא רק עניין של זמן, אלא אם הכנסת והממשלה ישימו קץ לשלטון ממשלת הבג״ץ ויחלו לשלוט בעצמם כרצון העם".

ביום ראשון הקרוב החל משעה 08:30 ובמקביל לדיון בבג״צ יקיימו התושבים מחאה מקורית בסמוך כאשר יהפכו את הרחוב הסמוך לבג״צ לרחבת משחקי רחוב ויוכיחו שאצלם המשחק לא מכור וניתן לשחק אחרת. ראשי המטה קוראים לציבור הרחב להצטרף.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]