מאבדי מפתחות סדרתיים? חמישה טיפים שיעזרו לכם לא לאבד יותר את המפתחות שלכם - 0404
מאבדי מפתחות סדרתיים? חמישה טיפים שיעזרו לכם לא לאבד יותר את המפתחות שלכם שאטרסטוק

מאבדי מפתחות סדרתיים? חמישה טיפים שיעזרו לכם לא לאבד יותר את המפתחות שלכם

תל אביבים? אם גם אתם מאלה שיש להם את מספר הטלפון של פורץ מנעולים בתל אביב ברשימת אנשי הקשר לחיוג מהיר – המאמר הזה הוא בדיוק עבורכם. אספנו רשימה ברורה ויעילה של טיפים קלים ליישום, שיסיעו לכם להפסיק לאבד את צרורות המפתחות שלכם באופן סדרתי. לגזור ולשמור.

אם אתם לא יכולים להתנגד לזה – לכו עם זה

הסטטיסטיקות של פורצי המנעולים, מספרות על כ-20% מלקוחותיהם שהם "לקוחות חוזרים" – או, במילים אחרות – מאבדי מפתחות סדרתיים. מרבית מאבדי המפתחות הסדרתיים הללו לא מסגלים לעצמם הרגלים קבועים של שמירה על המוצרים שהם מאבדים, ולא אחת הם גם לא מכירים בצורך לשנות הרגלים על מנת להימנע מאבדן צרור המפתחות הבא.

זה אולי הזמן להכיר בבעייתכם בנוגע להרגלי השמירה על צרורות המפתחות (ואיך הסמארטפון, הארנק, ושאר האביזרים שאתם נוהגים לקחת עמכם בקביעות?), וכי שינוי הרגלים עשוי להוביל לשימוש יעיל יותר – ולפחות צרורות מפתחות שאתם נדרשים לשחזר.

הרגלים קבועים הם המפתח להצלחה

תתפלאו לגלות, כי הרגלים קבועים הם רעיון שיש להסתגל אליו, והוא מונע פעמים רבות המשך אבדן של חפצים. הנה כמה הרגלים קבועים שאתם יכולים לשקול לאמץ:

כשאתם יושבים במסעדה, בכל פעם טרם שתעזבו את המקום – העיפו מבט בשולחן וודאו כי לא נותרו עליו חפצים אישיים שלכם.

בכל פעם שאתם יוצאים מהרכב, סגלו לעצמכם הרגל קבוע של הנחת המפתחות בכיס נוח (ובטוח) של תיק העבודה שלכם. אם אין כיס כזה בתיק הקבוע שלכם, אשר נסגר בבטחה באמצעות רוכסן והוא זמין ופנוי יחסית – החליפו תיק או הוסיפו לתיק שלכם כיס שכזה.

כשאתם נכנסים הביתה, סגלו לעצמכם "טקס" קבוע לכניסה, אשר יכלול חליצת הנעליים, תליית המפתחות מעל וו קבוע ליד הדלת, מיקום הסמארטפון בפינה הקבועה שלו, הכנת כוס קפה וכדומה. אלו הן שתי דקות שתשקיעו בכל ערב, שיחסכו לכם זמן חיפושים רב.

אף פעם אל תניחו את החפצים האישיים שלכם על גג הרכב או במקומות ארעיים אחרים טרם נסיעה.

ערך מוסף לצרור המפתחות שלכם

עוד שיטה שעשויה לשפר את הנטייה שלכם לאבד מפתחות, היא בחירת מחזיק מפתחות יעיל. זה יכול להיות מחזיק מפתחות שתאהבו, מחזיק מפתחות עם חולץ פקקים / תאורת לד / נגן 3MP / נפח אחסון נייד / כל מאפיין אחר שידבר אליכם – רק שימו לב, שכאשר אתם משתמשים במוצר המחובר לצרור המפתחות שלכם – אתם מחזירים את הצרור למקומו.

עוד נספר, כי ישנם מחזיקי מפתחות שנועדו לסייע למאבדים סדרתיים של צרורות מפתחות, כמו למשל מחזיקי מפתחות שמשיבים לכם כשאתם "קוראים" להם. יש כאלה שפועלים על ידי צליל של שריקה, ויש כאלה מופעלים בטכנולוגיית BlueTooth  ומשמיעים הודעה מוקלטת. כמובן שכל ה"פטנטים" הללו פועלים רק כשאתם יודעים באיזה אזור איבדתם את צרור המפתחות שלכם, וכשאתם נזכרים לחפש אותו בזמן.

עוד טיפ אחד קטן – היעזרו בקרובים אליכם

כל אחד הוא בעל נקודות חוזק ותורפה, וזה בסדר להצהיר על עצמכם כעל "מאבדים סדרתיים", ולבקש ממי שאתם מבלים איתם באופן קבוע (בן או בת הזוג, הילדים, אמא, החברים הקרובים) להתרגל לשאול אתכם – "הכל אצלכם?", או "איפה המפתחות / הסמארטפון / התיק?". קחו רגע להעיף מבט ולערוך "ספירת מלאי" טרם תמשיכו הלאה בשגרת יומכם – זה עשוי להציל את צרור המפתחות הבא שלכם.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]