חבורת פחדנים: כך לא מגיבים לטרור רקטות - כך לא מגינים על עם ישראל! - 0404
צילום: 0404

חבורת פחדנים: כך לא מגיבים לטרור רקטות – כך לא מגינים על עם ישראל!

הסכם כניעה חד צדדי – זה מה שקיבלנו בבוקר יום רביעי מממשלת ישראל. כך נראית הממשלה הגדולה והרצינית שלנו ששומרת על כולנו: אלופת העולם בדיבורים, חבורה של אפסים במעשים. פשוט אפסים.

מחבלים ירו מאז אתמול בבוקר כמות מטורפת של רקטות ופצצות מרגמה במטחים רבים לעבר יישובי העוטף. תינוקות צרחו, אמהות בכו, מבוגרים נתקפו חרדה ועם ישראל המתין למימוש ההבטחה – להבטחה ש״נכנס בהם בכל הכוח״.

הסכם הכניעה ההזוי הזה של כל חבורת ממשלת הימין – מראש הממשלה ושריו ועד לאחרון חברי הכנסת מהקואליציה וכל חבורת בובות המריונטה שמילאו פיהן מים ושתקו נוכח הסכם הפחדנות ההזוי הזה, כולם לא שווים את קולו של הבוחר. לא לשם כך עם ישראל בחר אתכם.

הבטחתם לנו כל כך הרבה. ליברמן שיגר אמירות של זעם, נתניהו הבטיח מכה קשה, בנט קרא להכנס בהם בעוצמה, השרים כולם קשקשו ורצו מאולפן לאולפן וזאת כדי לתת לציבור את כדור האקמול. את אותו כדור כדי שנסתום כולנו את הפה… הרי הבטחתם.

עמדתי בלילה האחרון על גבעה צמודה לגבול הרצועה. מאחורי גבי כיפת ברזל, משמאלי היישוב האחרון על הגדר ומלפניי רצועת המחבלים. אני תושב הקריות ומשרדי בתל אביב. מה שחוויתי במהלך יום האתמול ועד היום לפנות בוקר, הוא קמצוץ ממה שחווים מאות אלפים המתגוררים ביישובי עוטף ישראל. לרגע אחד יכולתי להבין את מה שעובר עליהם, אך עדיין, מה שחוויתי אני, הוא כאין וכאפס לעומת מה שעובר עליהם. רקטות ופצצות מרגמה על הראש, אזעקות בכל כמה דקות, טירוף חושים מוחלט והרגשה של חוסר אונים. אין הרבה מה לעשות בעת השיגורים. להתמגן. זהו. את כל היתר אתה מצפה שצה״ל החזק שלנו יבצע. שיכה בהם עד חורמה, שייתן להם מכה אדירה ויבהיר להם שאיתנו לא מתעסקים. את זה הבטיחה לנו ממשלת ישראל, אבל שוב, למדנו וראינו מול עיננו כיצד הממשלה מזמינה את ההתקפה הבאה. את זו שתבוא בהמשך. מתי שרק יתחשק למחבלים להמשיך ולהטריד אותנו. זה יקרה. אל תדאגו.

מי שאשם במצב המטורף הזה זו ממשלת ישראל בלבד. ממשלת הימין. הממשלה שהבטיחה למוטט את חמאס, לפגוע קשה בטרור. כאשר אין להם עניין לפגוע במחבל אבו מאזן, המסית לרצוח אותנו, הם מספרים לנו שזה לא הוא. זה חמאס. כאשר ג׳יהאד מרביץ ים של רקטות לעברנו, הם מספרים לנו שוב שמדובר בחמאס. כאשר חמאס לא עוצר את הטירוף, הם מוצאים תירוץ אחר – איראן. כן, כך, במילת ״קסם״ שקרית אחת, הם עצרו את הכל. לא צריך להגיב כי בעצם המחבלים בעזה הם רק ״זרוע״, ״שלוחה״. איזו בדיחה. פשוט עצוב.

כן, אתם שם בממשלת ישראל, עם ישראל רותח עליכם מזעם. תושבים רבים ביישובי העוטף ששוחחתי איתם בשטח, דרשו מכם תגובה הולמת ובמקום זאת קיבלו עכבר ששוב נכנע לחתול. תתביישו לכם. תתביישו לכם שכך אתם מגיבים לארגוני טרור שהכריזו עלינו מלחמה. במשך כל הלילה ישבתם בשקט. לא תקפנו ומנגד, המשכנו לקבל מטחים על הראש. עד לשעה 05:00 נמשך הירי, נמשך טירוף האזעקות. ומה קרה בסופו של דבר? כאשר נכנענו, ארגוני הטרור הסכימו לעצור ולהפסיק לירות לעברנו. עד לפעם הבאה.

אם חשבתם שעם ישראל בולע את הגלולה, אתם טועים ובגדול. אם חשבתם שעשיתם את העבודה, אתם עובדים על עצמכם ומנסים למכור לנו לוקשים. אנחנו לא אוכלים את זה. לא מאמינים לכם ומבהירים: אפס ביטחון. פשוט אפס.

תתביישו!

(בסרטונים: מטחי רקטות ויירוטים שתיעדתי בגבול הרצועה עד לפנות בוקר).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]