נדב סלע שרצח את משפחתו נידון ל-4 מאסרי עולם - 0404
נדב סלע שרצח את משפחתו נידון ל-4 מאסרי עולם 0404

נדב סלע שרצח את משפחתו נידון ל-4 מאסרי עולם

4 מאסרי עולם ו-13 שנה גזר בית המשפט המחוזי בנצרת הבוקר (רביעי), על הרוצח נדב סלע שרצח את אשתו ילדיו ובן השכנים במגדל לפני כשנה. יורשי הנרצחים יפוצו ב-256 אלף ש"ח כל אחד ונתן עתיה שניצל יפוצה ב-100 אלף ש"ח.

בהכרעת הדין של השופטים נכתב: "הנאשם החליט במחשבה תחילה בצהרי יום שבת קודש ליטול את חייהם של חמש נפשות, אשתו דור המנוחה, בניו יוסף ובנימין, ובני השכנים נחמן ז"ל ונתן, ייבדל לחיים טובים וארוכים, למרבה הנס, נתן ניצל. למרבה הצער והזוועה, גורלם של האחרים לא שפר עליהם וכך קופדו חייהן של ארבע נפשות, בהן כאמור שלושה קטינים ואפילו תינוקות של ממש, שלא חטאו או פגעו באיש.

איננו יודעים מה הניע את הנאשם לעשות את מעשיו, איננו יודעים מדוע קופדו חיים של ארבע נשמות טהורות, והגם שהלב נוטה להאמין "שאדם נורמלי לא יעשה כן", הרי שהעובדות מוכיחות כי במובן המשפטי, הנאשם היה ועודנו אחראי למעשיו. ארבע נפשות, ארבעה עולמות נטל ואיבד הנאשם שבפנינו. דמם ודם תולדותיהם תלויים בו, בנאשם זה, עד סוף העולם". 

 

 

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]