מנהל חדש ליחידה לאורטופדיית ילדים במרכז הרפואי לגליל - 0404
מנהל חדש ליחידה לאורטופדיית ילדים במרכז הרפואי לגליל

מנהל חדש ליחידה לאורטופדיית ילדים במרכז הרפואי לגליל

ד"ר מיכאל עסאף, נבחר לנהל את היחידה לאורטופדיית ילדים במרכז הרפואי לגליל. ד"ר עסאף, סיים את לימודי רפואה בהדסה עין כרם ובשנת 2004 החל התמחות באורטופדיה כללית במרכז הרפואי לגליל. לאחר מכן, המשיך לשנתיים נוספות של תת התמחות באורטופדיה ילדים ובין השאר, יצא להשתלמות בבית חולים מוביל בתחום אורטופדיית ילדים: Scottish Rite hospital בדאלאס, טקסס שבארה"ב.

לצד עבודתו כאחראי שירות אורטופדית ילדים במרכז הרפואי, פרסם ד"ר עסאף בשנים האחרונות מאמרים מקצועיים בספרות הבינלאומית, בנושא טראומה בילדים ומחלות מולדות אשר חלקם גם הוצגו על ידו בכנסים בינלאומיים ברחבי העולם ובכנסים חשובים בארץ.

ד"ר עסאף: "אני שמח על בחירתי ומודה על האמון הרב. המרכז הרפואי לגליל נמצא בשנים האחרונות בתנופה של פיתוח ואין ספק שהיחידה לאורטופדית ילדים מהווה חלק חשוב בפעילות המערך הכירורגי למען הקהילה באזור".

מנהל המרכז הרפואי לגליל, ד"ר מסעד ברהום: "ברצוני לברך את ד"ר עסאף על בחירתו. מדובר ברופא מקצועי ובאדם נעים הליכות. לאורך השנים בהן התמחה במרכז הרפואי, זכה לשבחים מהצוות שעבד לצידו וגם ממשפחות הילדים שטופלו ונותחו על ידו. אין ספק שבחירתו תמשיך לחזק את מערך כירורגיית הילדים במרכז הרפואי הנותנת מענה לכלל הקהילה באזור".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]