מועצה אזורית שומרון: מכתב משרד הבריאות שהופץ בנוגע להתפרצות מחלת חצבת באיתמר - תעלול יחצני - 0404
מועצה אזורית שומרון: מכתב משרד הבריאות שהופץ בנוגע להתפרצות מחלת חצבת באיתמר – תעלול יחצני חדשות 0404

מועצה אזורית שומרון: מכתב משרד הבריאות שהופץ בנוגע להתפרצות מחלת חצבת באיתמר – תעלול יחצני

מהמועצה האזורית שומרון נמסר כי מכתב משרד הבריאות בנוגע להתפרצות מחלת החצבת באיתמר הוא מכתב דרקוני ומדובר בתעלול יחצני זול.

מועצה אזורית שומרון: "חשיבות השמירה על בריאות הציבור, הילדים והטף, בראש מעיינינו. לכן, על אף שאין זה מתפקידה של המועצה, פנתה היום מחלקת הבריאות של המועצה עם הנחיות בנושא לתושבים, ובבקשה להתחסן. עם זאת ברצוננו להדגיש למען הסר ספק: על פי הידוע לנו רוב מוחלט של תושבי איתמר מחוסנים ולא כפי שמשתמע מהמכתב שנשלח.

המכתב הדרקוני אותו מיען משרד הבריאות לתושבים – ומייד לאחר מכן הפיץ לתקשורת – אין בו דבר מלבד תעלול יחצני זול על גביהם של תושבי איתמר. אנו מצפים ממשרד הבריאות, האחראי על הנושא, לפעול לעצירת התפרצות המחלה ולא להסתפק בכתיבת מכתבים וראיונות לתקשורת.

המועצה בכל מקרה תמשיך לפעול בשיתוף פעולה עם משרד הבריאות, על מנת לדאוג לבריאות תושביה. קוראת למעטים שטרם קיבלו חיסון להגיע להתחסן, וקוראת למשרד הבריאות לפעול לעצירת התפרצות המחלה לאלתר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]