דובר צה״ל: ״צה״ל תקף 25 יעדי טרור של חמאס בגל תקיפות נוסף״ - 0404
דובר צה״ל: ״צה״ל תקף 25 יעדי טרור של חמאס בגל תקיפות נוסף״ זוהר עזר

דובר צה״ל: ״צה״ל תקף 25 יעדי טרור של חמאס בגל תקיפות נוסף״

דובר צה״ל מפרסם את סיכום גל התקיפות הנוסף ברצועת עזה וזאת בזמן המשך ירי מטחי טילים לעבר שטח ארצנו.

דובר צה"ל: ״צה"ל תקף כעת באמצעות מטוסי קרב, מסוקי קרב וכלי טיס כ-25 יעדי טרור של ארגון הטרור חמאס ברצועת עזה. בין המטרות נתקפו מחסני רחפנים המיועדים לטרור, מחרטה לייצור רקטות ומנועי רקטות, אמצעי לחימה ימי מתקדם, מתחמים צבאיים, מחנות אימונים ואתרים לייצור אמצעי לחימה.

מדובר בגל תקיפות נוסף של צה"ל כנגד מטרות טרור של ארגון הטרור חמאס הנושא באחריות לכל המתרחש ברצועת עזה וממנה ובתוך כך לתקיפות החמורות כנגד אזרחי ישראל.

החמאס בוחר שוב לפעול כנגד האינטרסים של תושבי הרצועה ולאחר שנכשל בהפרות הסדר האלימות לאורך גדר המערכת בוחר לבצע ולאפשר ירי תלול מסלול רחב כנגד אזרחי ישראל״.

עוד נמסר כי, ״בצה"ל רואים בחומרה את פעילות הטרור של החמאס וימשיכו לפעול כנגדה באופן עוצמתי וחד. צה״ל ערוך לממש את פעילותו ככל שיידרש ובמגוון רחב של כלים.

צה"ל ערוך למגוון תרחישים ונחוש לפעול נגד פעילי הטרור וימשיך לבצע את משימתו להגן על אזרחי ישראל״. סה"כ תקף צה"ל 40 יעדי טרור ברחבי הרצועה.

דובר צה"ל

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]