השר כץ נפגש עם ראשי ארגון נהגי האוטובוסים בארצנו: "נפעל למיגור האלימות וחיזוק המקצוע" - 0404
השר כץ נפגש עם ראשי ארגון נהגי האוטובוסים בארצנו: דוברות ההסתדרות הלאומית

השר כץ נפגש עם ראשי ארגון נהגי האוטובוסים בארצנו: "נפעל למיגור האלימות וחיזוק המקצוע"

שר התחבורה, ישראל כץ, נפגש עם יו"ר ההסתדרות הלאומית, יואב שמחי, יו"ר ארגון נהגי האוטובוסים בישראל, ישראל גנון ועד נהג האוטובוס, אדם בדיר, שהותקף בשבוע שעבר על ידי נוסעים בגז פלפל.

במהלך הפגישה שנערכה אמש (ראשון) הודה השר כץ לנהגי האוטובוסים על עבודתם המאומצת למען הציבור ואמר כי "אין ספק כי ארגון נהגי האוטובוסים הוא ההתארגנות המקצועית הראויה לקידום מעמדו של נהג. משרד התחבורה בשיתוף ארגון הנהגים יפעלו יחד למיגור תופעת האלימות כנגדם".

דוברות ההסתדרות הלאומית

יו"ר ההסתדרות הלאומית, יואב שמחי, העלה במהלך הפגישה את הצורך בהכרת עבודת נהגי האוטובוסים כמקצוע ואמר כי "הגיע הזמן שציבור נהגי האוטובוסים ייהנו מההכרה המקצועית הכל כך לגיטימית  המגיעה להם בהמשך לעבודה המסורה שהם עושים מדי יום למען מיליוני נוסעי התחבורה הציבורית מדי יום".

יו"ר ארגון נהגי האוטובוסים בארצנו, ישראל גנון, סיכם ואמר "יצאנו עם בשורה אמתית לאלפי חברי הארגון. ההכרה של שר התחבורה ישראל כץ, שנפגש לראשונה עם ראשי ארגון הנהגים תוביל לחיזוק וקידום מעמדו המקצועי של הנהג.  אני משוכנע כי כבר בקרוב נרגיש את השינוי בשטח. אני בטוח כי העמדה הברורה של השר ישראל כץ , תתורגם באופן ישיר לשיפור מעמדו של נהג האוטובוס. כפי שסוכם בישיבה נמשיך לפעול יחד עם גורמי המשרד להמשך הכשרת נהגי האוטובוסים בישראל".

בשבוע שעבר דיווחנו כאן בחדשות 0404 על שיירת מחאה של עשרות אוטובוסים שיצאה מראש העין למשרד ראש הממשלה במחאה על האלימות שחווים הנהגים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]