לוחם דובדבן הובא למנוחות: ״נפלת מות גיבורים״ - 0404
לוחם דובדבן הובא למנוחות: ״נפלת מות גיבורים״ דובר צה"ל

לוחם דובדבן הובא למנוחות: ״נפלת מות גיבורים״

הלווייתו של לוחם דובדבן רונן לוברסקי, שנרצח בידי מחבל שהשליך עליו פלטת שיש, התקיימה הלילה בהר הרצל בירושלים.

אריק, אחיו, ספד לו: "כמעט אמרו עליך הכול. למרות שהיית כל כך צנוע, ואני עפר לרגליך, אני עכשיו בן אדם הרבה יותר טוב בזכותך. כולם מדברים עליך, אוהבים אותך. תמיד נלחמת, בכל הדלתות הסגורות נכנסת והיית יותר טוב מכולם. אני בטוח שבחרת גם את הרגע הזה".

אריק פנה לעם ישראל והודה: "חיבק את המשפחה שלי חיבוק עצום שלא ידעתי שקיים. הניצחון שלנו, יותר משהחיות יהיו מתחת לאדמה, זה שאנחנו נחיה חיים אמיתיים. אני פונה אליכם שתחיו בשמחה, תקימו משפחות גדולות ותעריכו את המדינה שיש לנו. בזכות המעשים הטובים שלנו יהיו פחות הלוויות".

מפקד יחידת דובדבן, ע': "היית בן למשפחה של לוחמים מלח הארץ. בשעות שהתפללנו, אימא שלך הצביעה על כולם ואמרה ׳לוחמים כולם, אבל רונן הטוב ביותר׳. אימא צדקה. היית מהלוחמים הטובים ביותר בפלגה וביחידה. היית שותף למבצעים רבים ובחוד החנית של צה"ל נגד הטרור. נפלת מות גיבורים בפעילות מבצעית בהגנה על תושבי מדינת ישראל. אתה, לוברסקי, עצמת את עיניך בפעולה שמסמלת יותר מכל את תרומתך להגנה על מדינת ישראל".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]