צפו בטירוף בדרום ת״א: מסתננים שיכורים בקטטות המוניות, סלעים, אלות, בקבוקים ופצועים - 0404

צפו בטירוף בדרום ת״א: מסתננים שיכורים בקטטות המוניות, סלעים, אלות, בקבוקים ופצועים

טירוף. פשוט טירוף מה שקורה בדרום תל אביב. לא יאמן שמדינת ישראל צריכה להמתין לבג״ץ ולחוק עוקף בג״ץ כדי לסלק את הטינופת הזאת מארצנו.

פעילי דרום תל אביב תיעדו את חגיגות ״יום העצמאות״ של האריתראים והמראה קשה: חבורות של שיכורים, אבנים עפות באוויר, אלות ומקלות, בקבוקים מתנפצים ופצועים. כך נראית ישראל בעידן המסתננים הבלתי חוקיים. כך נראית ישראל כאשר ארגוני שמאל יושבים על ראשה ולא מאפשרים לה לטפל בבעיה. כך נראית ישראל כאשר הממשלה חוששת לבצע מעשה. פשוט ביזיון.

שפי פז, פעילה חברתית וממובילות המחאה, כתבה: ״האריתראים ״חגגו״ אמש את ״יום העצמאות״ באינספור תגרות אלימות שגלשו משכונה לשכונה. חבורות של גברים מתודלקים. אבני מרצפות מתעופפות באוויר. בקבוקים מתרסקים על מדרכות. ניידות טסות מאירוע לאירוע. צי קטנועים של איחוד ההצלה. אמבולנסים מפנים פצועים. לצד האירועים מתגודדים שכנים המומים. עד שהמשטרה מגיעה, הכנופיות מתפזרות ומתקבצות שוב בזירה אחרת. אנחנו רואים פצועים מפונים באמבולנסים. אנחנו לא רואים מעצרים. סרט מלחמה בעוטף תחנה מרכזית״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]