שליש מתכניות הבנייה שיעלו השבוע במת"ע של מועצה אזורית שומרון: "רואים תחילתו של שינוי" - 0404
שליש מתכניות הבנייה שיעלו השבוע במת עמוס בן גרשום, לע"מ

שליש מתכניות הבנייה שיעלו השבוע במת"ע של מועצה אזורית שומרון: "רואים תחילתו של שינוי"

מועצת התכנון העליונה ביהודה ושומרון צפויה לאשר בשבוע הקרוב בניה של כ-750 יחידות דיור בשטח המועצה האזורית שומרון, רובן בשלב האישור הסופי של הדרג המדיני.

12 מתוך 31 התכניות שיוגשו לאישור הן של המועצה ומתייחסות ליישובים כדוגמת אבני חפץ, תפוח, עינב, טל מנשה, עלי זהב, פדואל, צופים, הר ברכה ורבבה.

ראש מועצת שומרון, יוסי דגן, הביע סיפוק זהיר ואמר כי "אנחנו רואים תחילתו של שינוי, ויש להודות על כך לראש הממשלה, שר הבטחון, לשרי הממשלה ולכל המעורבים. אולם אל לנו לנוח על זרי הדפנה, ישנם פערים גדולים להשיג שהצטברו בשנות הבצורת של ברק אובמה: גנים שעוכבו, בתי ספר שלא נבנו, ישובים שגדילתם הטבעית נעצרה. אנחנו מודים לכל מי שפעל מראש הממשלה ועד אחרון הפקידים, אולם אין זה אומר שננוח או נשקוט, עד שנביא את ההתיישבות למקומה הטבעי: מליון תושבים ביו"ש, ועד שנצליח להיענות לביקושים הגבוהים למגורים בישובים בשומרון ובמרחב כולו, ביקושים שלא נענים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]