השרה מירי רגב על סיום המשבר בכדורסל: "שמחה שהצדדים אימצו את המתווה שהצעתי" - 0404
השרה מירי רגב על סיום המשבר בכדורסל: שלמה מור, 0404

השרה מירי רגב על סיום המשבר בכדורסל: "שמחה שהצדדים אימצו את המתווה שהצעתי"

שרת התרבות והספורט מירי רגב, בירכה היום (שישי) על ההסכם שהושג בין ארגון השחקנים ומנהלת ליגת העל בכדורסל ועל הודעת השחקנים כי הם מסיימים את סכסוך העבודה שהוכרז לפני מספר ימים. בכך יחודשו משחקי ליגת העל והיא תגיע לסיומה באמצע חודש יוני.

השרה רגב: "לאחר שלושה ימים של משא ומתן קדחתני אל תוך הלילה, אני שמחה שמשבר הכדורסל הגיע לסיומו ומברכת על כך שהצדדים אימצו את המתווה שהצעתי והצילו את כבודו של הכדורסל הישראלי שתדמיתו נפגעה קשות בשבוע האחרון.

אני מברכת על כך שמשרדי הוביל את התהליך בין הצדדים והגענו להסכם שמנע את סיום הליגה בטרם הוכרתה אלופה. על כך אני מודה ליו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן, למנהלת ליגת העל ולעומד בראשה שמואל פרנקל ולמנכ"ל משרדי יוסי שרעבי.

זה לא היה פשוט, אבל הצלחנו לעמוד בהבטחתנו לאוהדים – להחזיר את השחקנים לפרקט ולסיים את העונה המותחת הזו בכבוד הראוי לה".

השרה רגב התייחסה גם לוועדה שהורתה להקים לטובת מציאת פתרונות לקידום הכדורסל הישראלי ותמרוץ הכדורסלן הישראלי. "במסגרת הוועדה בראשותו של מנכ"ל משרדי, שהיא חלק מהמתווה עליו סוכם, ייבנה פתרון לטווח ארוך שישים בראש סדרי העדיפויות שלו את טובת הכדורסלן הישראלי, קידום ענף הכדורסל בישראל והיכולת של הקבוצות הישראליות והנבחרות שלנו שיתחרו בהצלחה רבה במסגרות האירופיות ויחזרו לקדמת הבמה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]