מנהלת ליגת העל הודיעה על סיום העונה. ארגון השחקנים עדיין מחכה לפתרון במשבר - 0404
מנהלת ליגת העל הודיעה על סיום העונה. ארגון השחקנים עדיין מחכה לפתרון במשבר מנהלת הליגה בכדורסל

מנהלת ליגת העל הודיעה על סיום העונה. ארגון השחקנים עדיין מחכה לפתרון במשבר

בעקבות המשבר החריף בין מנהלת הליגה בכדורסל לארגון השחקנים, הודיעה היום (חמישי) רשמית מנהלת הליגה על סיום העונה בליגת ווינר.

בהודעת המנהלת נמסר: 

״דירקטוריון המנהלת קיים ישיבה ארוכה ובחן את הדברים לעומק, צר לנו על שהגענו לנקודת שבר זו. המנהלת עשתה מאמצים עילאיים להגיע לפתרון מוסכם עם ארגון השחקנים, כולל הבוקר, על מנת שיהיה אפשר להמשיך בפעילות הסדירה של הליגה.

ניהלנו משא ומתן במשך שבועות ארוכים והצענו הצעות פשרה שלא התקבלו על ידי השחקנים. השחקנים ביקשו את שרת הספורט לפשר בין הצדדים אף לבסוף גם דחו את מתווה הפשרה של השרה, בניגוד למנהלת הליגה שקיבלה אותו.

אתמול, יום ד, ישבנו שעות ארוכות עם ארגון השחקנים והלכנו צעדים נוספים לטובת השחקן הישראלי, אך הם דחו גם הצעות אלה והקצינו את עמדתם. עוד הבוקר במאמץ אחרון להציל את העונה נעתרה המנהלת להצעה שהציע שמעון אמסלם, סגן יו"ר ארגון השחקנים, לפתרון המשבר ואולם ניר אלון, יו"ר הארגון, הודיע לנו כי ההצעה אינה על הפרק.

במצב זה מונעת שביתת השחקנים את המשך העונה, בהעדר שחקנים לא ניתן לקיים משחקי ליגה. לאור אילוצי לוחות זמנים, וגורמים אובייקטיביים נוספים, במצב הנתון לא ניתן להמשיך את העונה.

ליבנו עם אוהדי הכדורסל, מאות העובדים הקשורים לליגה, עם בעלי הקבוצות ועם כל הגורמים הקשורים לענף ואנו שותפים לאכזבה ומפח הנפש שנגרמים לכל אוהבי הכדורסל״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]