צפו: עלאא הבדואי, בן זוגה של נוי שטרית, צולם כשהוא מחזיק כלי נשק וסמים. ארגון לביא קורא לרשויות החוק להתערב - 0404

צפו: עלאא הבדואי, בן זוגה של נוי שטרית, צולם כשהוא מחזיק כלי נשק וסמים. ארגון לביא קורא לרשויות החוק להתערב

ארגון "לביא" טוען כי המשטרה מפגינה אזלת יד בכל הקשור לטיפול בעבירות החזקת הנשק במגזר הבדואי ומבדיקה שערך הארגון, נחשף כי עלאא אבו-סגיר הבדואי, ששמו התפרסם בעקבות יחסיו עם נוי שטרית היהודייה שהתאסלמה בהר הבית, מחזיק בכלי נשק ואף בסמים.

בתמונות שפרסם אבו-סגיר, הוא מצולם כשהוא אוחז בנשקים, ואף צילם קטין המחזיק בנשק. בסרטון שהעלה, מצולם רעול פנים – ככל הנראה אבו סגיר, כשהוא יורה אש חיה בנשק מסוג M16 בשטח הפתוח. בנוסף, לאחרונה העלה אבו-סגיר תמונות נוספות שלו בו הוא נראה עם שק של צמחי סמים.

בעיית הנשקים במגזר הבדואי עלתה לאחרונה לכותרות בעקבות סרטונים שהופצו ברשת, ביניהם סרטון בו נראים בדואים יורים ברובי M16 מתוך רכבים. בנוסף, החודש הודתה המשטרה בכנסת כי חל זינוק של עשרות אחוזים במקרי החזקת הנשק בקרב אוכלוסיית הבדואים בדרום.

מארגון לביא נמסר: "עלא אבו-סגיר המוכר למשטרה, מתועד בדף הפייסבוק שלו כשהוא אוחז באקדח. מבדיקה שערכנו בתמונה נוספת שהעלה אבו-סגיר, נראה שאדם שפניו טושטשו האוחז בנשק מסוג M16 הינו אבו-סגיר בעצמו", והוסיפו: "הכתובת על הקיר! אנו דורשים מרשויות האכיפה לחקור את כלל האירועים שאותם תיעד והעלה אבו-סגיר בעת האחרונה לרשת החברתית, לרבות מטווח חופשי מנשק M16 בצהרי היום על ידי רעול פנים".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]