שיירת מחאה של עשרות אוטבוסים בעקבות האלימות נגד הנהגים: "רק כאשר ירצח נהג מישהו יתעורר?!" - 0404

שיירת מחאה של עשרות אוטבוסים בעקבות האלימות נגד הנהגים: "רק כאשר ירצח נהג מישהו יתעורר?!"

שיירת חירום נגד הפגיעה בנהגים: ארגון נהגי האוטובסים יחד עם ההסתדרות הלאומית הובילו היום (ד') שיירת חירום שיצאה מראש העין לקרית הממשלה בתל אביב. שיירת האוטובוסים כללה עשרות רכבים ובאה בעקבות התגברות האלימות נגד נהגי האוטובוסים שהגיע לשיאה אתמול בתקיפת נהג בגז מדמיע.

השיירה יצאה בנסיעה איטית של 40 קמ"ש. הנסיעה החלה מפארק אפק בראש העין ועבר במסלול קו 5 א' של חברת אפיקים בו הותקף אתמול הנהג בגז. לאחר מכן השיירה המשיכה לכיוון קרית הממשלה בתל אביב.

מנשה, אחד הנהגים שהשתתף באירוע אמר במפגן המחאה כי: "מצפים מאיתנו לתת את השירות הכי טוב לנוסעים ומצד שני יש התעלמות ברורה ממקרי אלימות קשים שיוצאים נגדנו. אתמול תקפו את הנהג באדר, מחר זה יהיה אני".

אלי, נהג בחברה אחרת הוסיף כי: "נשבר לנו להיות שעירים לעזזאל. אנחנו עובדים קשה מסביב לשעון כדי שתהיה תחבורה ציבורית תקינה. תקיפת הנהגים מהווה סטירה בפרצוף של כולנו. נמאס לנו".

יו"ר ארגון נהגי האוטובסים ישראל גנון התייחס לשיירת המחאה ואמר כי: "שיירת המחאה יצאה היום כדי להעביר מסר חד וברור: דם הנהגים אינו הפקר. הפכנו להיות שק החבטות של ישראל. נהגי האוטובוסים הם קורבנות של חוסר האכיפה של הרשויות האחראיות על שלום הציבור ועלינו הנהגים. הגיע הזמן לשים לדבר סוף". גנון הדגיש כי: "אנו שוקלים ברגעים אלו, יחד עם ההסתדרות הלאומית, צעדי מחאה נוספים. האם מישהו ממקבלי ההחלטות יתעורר רק כאשר אלפי אוטובוסים יושבתו או אחד הנהגים ירצח חלילה?!"

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]