כוחותינו ממג״ב תפסו 2 חוליות גנבי רכבים ערבים מהכפר יטא - 0404
כוחותינו ממג״ב תפסו 2 חוליות גנבי רכבים ערבים מהכפר יטא דוברות המשטרה

כוחותינו ממג״ב תפסו 2 חוליות גנבי רכבים ערבים מהכפר יטא

בלשי משמר הגבול הביאו לתפיסתם של 2 חוליות אלימות מהשטחים, אשר פעלו תוך שימוש באמצעים מתוחכמים לגניבת רכבים מאזור הדרום.

לחולייה הראשונה, מיוחסים מספר רב של אירועי גניבת רכבים שהתבצעו בערים באזור הנגב. ארבעת חברי החולייה נעצרו הלילה כשהם נוסעים ברכב שטח גנוב, ונעצרו בשטחים הפתוחים בסמוך לדימונה לאחר מרדף נחוש של השוטרים, אחרי שניסו לבצע גניבת רכב בעיר.

לחולייה השנייה, מיוחסים מספר רב של אירועי גניבת רכבים שהתבצעו גם הם בשבועיים האחרונים בגזרת מרחב הנגב ומרחב לכיש. שני חברי החולייה נעצרו לאחר מרדף בכביש בשטח הסמוך לקרית גת, אחרי שביצעו גניבת רכב מהעיר.

בחיפוש שביצעו השוטרים ברכבים שבהם נהגו החשודים, נתפסו אמצעים טכנולוגיים שונים ומתוחכמים המשמשים לגניבת רכבים כמו מחשב רכב וחלקי רכב שעל פי החשד שימשו את החשודים לביצוע העבירות.

דוברות המשטרה

על פי החשד, חברי 2 החוליות קשרו קשר בינהם לצורך גניבת הרכבים שביצעו בדרום. תפיסתם של החשודים בביצוע העבירות תביא לצימצום ניכר בעבירות גניבת הרכבים בדרום.

6 החשודים, בשנות ה-20, 30 ו-40 לחייהם, שוהים בלתי חוקיים תושבי יטא, יחד עם הממצאים הועברו לחקירה במשמר הגבול.

מהמשטרה נמסר כי: ״הפעילות המקצועית והנחושה של משמר הגבול/משטרת ישראל תמשיך נגד כל מי שמנסה לפגוע ברכושו או שלומו של הציבור״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]