יש מי ששומר עלינו בעבודה - 0404
+
יש מי ששומר עלינו בעבודה אייל קומפורט משרד עורכי דין

יש מי ששומר עלינו בעבודה

בישראל ובמדינות רבות בעולם משתדלים לשמור על איזון כלשהו בין העובדים השכירים לעובדים העצמאיים. אלה ואלה פועלים משני צדי המתרס – מחפשי עבודה מצד אחד ומחפשי עובדים מן הצד השני. ועדיין, רבים מהם אינם מכירים את דיני העבודה, וכך יוצא לא פעם שמעסיקים עוברים על חוקים ופוגעים בזכויות העובדים, ואילו העובדים מצדם אינם מודעים לכך שזכויותיהם נרמסות.

תחומי עיסוקו של עורך דין דיני עבודה

אם קיים חשש שהזכות שלכם נפגעה במהלך העבודה, כדאי להזמין את שירותיו של עו"ד לענייני עבודה. עורך דין זה עוסק במגוון רחב של עניינים:

שכר העובדים – עורך הדין יכול לסייע לכם במצב של הלנת שכר, דיני שכר גלובלי, שעות נוספות, תשלום פיצויי פיטורים, קבלת פיצויי פיטורים בקבות הלנת תנאי העסקה וכן בכל עניין הקשור בשכר שלכם.

ביצוע שימוע לפני פיטורים – מטרתו של השימוע הוא להעניק לעובד את הזכות להשמיע את דבריו לפני שמפטרים אותו מעבודתו. כדי לבצע שימוע כראוי, על המעסיק לעמוד בכמה תנאים: עליו לתת לעובד את הנימוקים לפיטוריו זמן מה לפני השימוע, חשוב להעניק לעובד הזדמנות לענות על הטיעונים נגדו במהלך השימוע, וכן העובד יכול לממש את זכותו להיות ממיוצג על ידי עורך דין לאורך השימוע.

זכויות נשים בהריון – אחד הנושאים הרגישים שבהם עוסק עורך הדין. הוא בוחן מקרים שבהם חלה הרעה בתנאי העסקה של עובדת בהריון, מצב של פיטורים עקב הריון, שינויים בתפקידה של העובדת לאחר החזרה מחופשת הלידה וכדומה.

איתכם במהלך תאונת עבודה

אם נפגעתם במהלך העבודה, עו"ד תאונות עבודה יסייע לכם לקבל פיצויים. על פי רוב, תאונת עבודה נגרמת במהלך העבודה, אך קיימים מקרים נוספים שבהם ניתן לזכות בפיצויים. לדוגמה, מבוטח אשר נפגע בדרך לעבודה, מבוטח אשר ניסה להציל אדם או רכוש במהלך יום עבודתו ונפגע או מבוטח אשר נפגע במקום העבודה, אם כי לא בעקבות העבודה.

איל קומפורט הוא עורך דין דיני עבודה מקצועי בעל משרד משלו, ובו הוא מעניק סיוע לכל אדם שזכויותיו נפגעו. במשרד ניתן לקבל שירותים בתחום דיני עבודה, דיני נזיקין, תביעות כספיות, מקרקעין ועוד.

הכתבה הופקה ונכתבה ע"י חברת ebranding – ניהול מוניטין ברשת לאנשים ועסקים.